Na een klinkende 4-0 overwinning op CVC Reeuwijk voert DCV de ranglijst aan met 4 punten voorsprong op de concurrentie. Het was een wedstrijd om te genieten vanmiddag op het Waalplantsoen. DCV speelde een uistekende wedstrijd en liet CVC Reeuwijk vanaf het begin kansloos. Al in de 6e minuut schoot Patrick de Reuver een vrije kans over het doel en zes minuten later overkwam Mariusz Smolarek hetzelfde, toen hij keeper Rob Verwaal omspeelde, maar het lege doel miste. In de 16e minuut was het echter wel raak.
Een kopbal van Tim van Diejie ging via de handen van Verwaal in het net 1-0. Daarna volgden er nog legio kansen voor DCV. Vooral Mariusz Smolarek was daarbij ongelukkig, want hij miste nog zeker 3 opgelegde kansen. Ook Patrick de Reuver kreeg nog een dot van een kans na een voorzet van Tim van Diejie, maar zijn kopbal verdween over het doel. Toch was het dezelfde de Reuver, die in de 32e minuut de voorsprong vergrootte na een dieptepass van Jasper Bravenboer en een voorzet van Alex van Veen 2-0. Met deze geflatteerde stand voor CVC Reeuwijk brak de rust aan. De bezoekers waren in de eerste helft geen moment in de wedstrijd en kwamen tot geen enkele aanval.
Na de rust sloeg DCV onmiddellijk toe. Opnieuw was de Tim van Diejie in de 47e minuut de aangever en nu was Mariusz Smolarek met een mooie kopbal wel succesvol 3-0. DCV bleef heersen en toen in de 56e minuut er opnieuw een vloeiende aanval werd opgezet, gaf Alex van Veen de bal puntgaaf in de voeten van Patrick de Reuver, die de stand op 4-0 bracht. Daarna vervlakte de wedstrijd en na het missen van een opgelegde kans voor Tim van Diejie kreeg in de 65e minuut zowaar CVC Reeuwijk een kans, maar Aksel Koopman miste voor een leeg doel. De uitstekend leidende scheidsrechter Robert Boosten, die alleen een gele kaart gaf aan Djordie van Zwet van CVC Reeuwijk zorgde met het eindsignaal voor vreugde in het DCV kamp, want na de eerste helft van de competitie zijn de Krimpenaren de trotse leiders in de 3e klasse B.
Opmerkelijk is, dat van de 42 gescoorde doelpunten er 32 gemaakt zijn door het duo Patrick de Reuver en Tim van Diejie met respectievelijk 17 en 15 doelpunten. Met dit duo ondersteund door de rest van het elftal en de bezielende leiding van het trainersduo Raymond Kraaijbeek en Marco van Krevel moet DCV dit seizoen hoge ogen kunnen gooien.
DCV: Janssen, Koning, Cornelisse, Trovato (60 van Buren), Gerlach, van Oijen, Smolarek (65 Mejia), Bravenboer, de Reuver, van Diejie, van Veen (75 van Wageningen).
CVC Reeuwijk: R. Verwaal, D. van den Heuvel, Steenbergen, R. van den Heuvel, Brenkman (60 Mulder), Zorgman (75 T. Verwaal), Leidelmeijer, van der Zwet, Sijbrandij, K. van den Heuvel, Koopman.