Hierbij een overzicht van de uitslagen van zondag 10 november.
Zondag Topklasse
Datum | Thuis | | Uit | Uitslag |
---|
10-11-2013 | WKE | – | AFC | 2 – 3 |
10-11-2013 | Leonidas | – | Haaglandia | 2 – 0 |
10-11-2013 | Juliana’31 | – | FC Lienden | AFG. |
10-11-2013 | HSC’21 | – | De Treffers | 0 – 0 |
10-11-2013 | HBS | – | JVC Cuijk | 3 – 1 |
10-11-2013 | EVV | – | VVSB | AFG. |
10-11-2013 | Chabab | – | UNA | 1 – 1 |
10-11-2013 | ADO’20 | – | Be Quick 1887 | 0 – 1 |
Zon Hoofdklasse A
Datum | Thuis | | Uit | Uitslag |
---|
10-11-2013 | Westlandia | – | Goes | 1 – 4 |
10-11-2013 | RKAVV | – | Zouaven | 3 – 6 |
10-11-2013 | Nieuwenhoorn | – | De Dijk | 0 – 2 |
10-11-2013 | Hollandia | – | FC Boshuizen | AFG. |
10-11-2013 | EDO | – | VOC | 2 – 1 |
10-11-2013 | DOSKO | – | HFC | 2 – 0 |
10-11-2013 | DHC | – | Quick | 2 – 1 |
Zon. 1ste Klasse B
Datum | Thuis | | Uit | Uitslag |
---|
10-11-2013 | HMSH | – | UVS | 4 – 5 |
10-11-2013 | Magreb’90 | – | RVV Kocatepe | AFG. |
10-11-2013 | Nieuwerkerk | – | PFC | 5 – 1 |
10-11-2013 | VELO | – | Alphense Boys | 1 – 4 |
10-11-2013 | Poortugaal | – | SJC | AFG. |
10-11-2013 | Neptunus-Schiebroek | – | TOGB | 2 – 0 |
10-11-2013 | CVV Zwervers | – | Nieuwkoop | 3 – 3 |
Zon. 2de Klasse C
Datum | Thuis | | Uit | Uitslag |
---|
10-11-2013 | ROAC | – | Schipluiden | AFG. |
10-11-2013 | Voorschoten’97 | – | Teylingen | AFG. |
10-11-2013 | Delft | – | GDA | 1 – 0 |
10-11-2013 | Excelsior’20 | – | RKDEO | AFG. |
10-11-2013 | Concordia | – | Woerden | 3 – 0 |
10-11-2013 | VUC | – | Wilhelmus | 1 – 1 |
10-11-2013 | GONA | – | Foreholte | AFG. |
Zon. 2de klasse D
Datum | Thuis | | Uit | Uitslag |
---|
10-11-2013 | OVV | – | XerxesDZB | 1 – 4 |
10-11-2013 | Groeneweg | – | IFC | 1 – 3 |
10-11-2013 | JHR | – | DONK | AFG. |
10-11-2013 | Olympia | – | OHVV | 5 – 0 |
10-11-2013 | DRL | – | Ommoord | AFG. |
10-11-2013 | Spartaan’20 | – | DEHMusschen | 8 – 1 |
10-11-2013 | SCO’63 | – | Slikkerveer | 3 – 1 |
Zon. 3de Klasse B
Datum | Thuis | | Uit | Uitslag |
---|
10-11-2013 | RVC’33 | – | Bodegraven | 4 – 0 |
10-11-2013 | Dilettant | – | CKC | 2 – 6 |
10-11-2013 | VEP | – | Gouda | 2 – 1 |
10-11-2013 | ASW | – | Nicolaas Boys | AFG. |
10-11-2013 | Alphen | – | UNIO | AFG. |
10-11-2013 | ESTO | – | VFC | 1 – 6 |
10-11-2013 | NSV’46 | – | ONA | 1 – 1 |
Zon. 3de Klasse D
Datum | Thuis | | Uit | Uitslag |
---|
10-11-2013 | Antibarbari | – | Zwarte Pijl | 1 – 2 |
10-11-2013 | GLZ/Delfshaven | – | Meeuwenplaat | 2 – 1 |
10-11-2013 | Besiktas | – | WCR | AFG. |
10-11-2013 | DRGS | – | TransvaliaZW | 4 – 3 |
10-11-2013 | Kethel-Spaland | – | BZC’95 | AFG. |
10-11-2013 | SVDPW | – | AGE | 1 – 1 |
10-11-2013 | SVV | – | LMO | 2 – 1 |
Zon. 4de Klasse B
Datum | Thuis | | Uit | Uitslag |
---|
10-11-2013 | HOV/DJSCR | – | Gouderak | 0 – 2 |
10-11-2013 | Stolwijk | – | Haastrecht | 0 – 6 |
10-11-2013 | Blijdorp | – | Aeolus | 14 – 0 |
10-11-2013 | Hillegersberg | – | Floreant | 0 – 1 |
10-11-2013 | HWD | – | Moordrecht | 3 – 0 |
10-11-2013 | NOCKralingen | – | | – |
10-11-2013 | Ammerstol | – | Cabauw | 6 – 2 |
Zon. 4de Klasse D
Datum | Thuis | | Uit | Uitslag |
---|
10-11-2013 | Victoria’04 | – | COAL | 1 – 0 |
10-11-2013 | Hermes DVS | – | Hekelingen | 11 – 0 |
10-11-2013 | FIOS | – | Voorwaarts | AFG. |
10-11-2013 | DHZ | – | Hargasport | 1 – 2 |
10-11-2013 | Abbenbroek | – | Overmaas | 6 – 1 |
10-11-2013 | Maasstad Tediro | – | VOB | 4 – 1 |
10-11-2013 | Pretoria | – | Steeds Hooger | 2 – 2 |
Wcr zo 1 -F Ommoord 4-1
lekker bezig geweest
allebei de ploegen met veel wissels
geflateerde uitslag,had ook 7-6 kunnen zijn