Voor Botlek staat zaterdag een pittige tegenstander te wachten. De ploeg van trainer Rinus Schrijver zal het in Rotterdam-Schiebroek opnemen tegen de zaterdagtak van Leonidas. Botlek is het seizoen sterk gestart en neemt als promovendus een knappe derde plaats in.
Leonidas (za) werd vooraf niet gezien als titelkandidaat, maar staat inmiddels na vier overwinningen en een verliespartij op een tweede plaats. Koploper blijft Brielle, dat al haar wedstrijden tot nu toe winnend afsloot.
Botlek is er klaar voor,en willen terug naar de 2e stek.
De mannen van Rinus Schrijver hebben dinsdag een oefenwedstrijd gespeeld uit tegen Portugaal en gewonnen met 3-1( weer en eigen doelpunt van Botlek ) maar de neuzen staan weer de zelfde kant op, dus Leonidas we komen voor de 3 punten!!