Voorzitter Willem Heijdacker treedt tijdens de komende ledenvergadering op 8 november af als voorzitter van Botlek. Hij heeft er dan 8 jaar als voorzitter op zitten.
Het bestuur zal tijdens de ledenvergadering Ron Frishert voorstellen als kandidaat-voorzitter. In gesprekken met het bestuur bleek al snel dat er een wederzijds goed gevoel was. Vandaar dat het bestuur Ron aan de leden wil voorstellen als nieuwe voorzitter van Botlek.
Ron (41) is vader van jeugdlid Thomas en loopt al een paar jaar rond bij Botlek. Hij kent de club dus al redelijk goed. Naast zijn werk als financieel manager bij een internationaal bedrijf is hij actief als voorzitter van de Gemeenschappelijke Medezeggenschap Raad (GMR) van de stichting ProKind die de openbare basischolen in Spijkenisse bestuurt.
Het bestuur heeft er alle vertrouwen in dat de leden op 8 november de kandidatuur van Ron zullen ondersteunen.
he Ron wat is dat nou?