Wederom is OVV in Spijkenisse tegen SCO’63 tegen een grote zeperd opgelopen. Net als vorig jaar werd in een uiterst matige partij het onderspit gedolven tegen een eveneens zoekend SCO’63. De mannen van Koos Waslander waren echter wel gretiger in de duels en op het eerste deel van de eerste helft na was de blauw-witte formatie voor de neutrale toeschouwer dan ook de terechte winnaar.
OVV had hetzelfde probleem als vorige week tegen Slikkerveer , inspiratieloos werd gezocht naar saamhorigheid alleen werd deze nu de gehele wedstrijd niet gevonden.De wil om te winnen ontbrak en dus maakte de Jalink brigade het zichzelf heel lastig. In de voorbereiding nog oppermachtig aan SCO’63 toen de finale van het eigen EOn toernooi werd gewonnen maar deze zondag was dat op geen enkele positie terug te zien. SCO’63 daarentegen was ook niet bij machte het OVV doelman Daan vd Beek heel moeilijk te maken en had de hulp van OVV-er Ferry vd Spuij nodig om te scoren. Halverwege de eerste helft raakte hij de bal ongelukkig in een duel om de bal en daarmee liep hij de bal zo het eigen doel in.
Zelfs toen SCO’63 in de 56e minuut met 10 man kwam te staan na een rode kaart wegens vermeend natrappen richting Michael v Maurik , lukte het OVV niet de meerderheid slim uit te spelen.Te chaotisch en opportunistisch werd de bal in de doelmond gepompt en daarmee werd de SCO’63 verdediging juist in de kaart gespeeld. Het benutten van de zijkanten en de daar aanwezige snelheid werd totaal vergeten en dus bleef het voor OVV beperkt tot enkele kansjes die eigenlijk geen van allen echt gevaar opleverden voor SCO’63. Het dichtst bij de gelijkmaker was OVV nog na een omhaal in de zestien meter van Michael v Maurik, deze werd echter ook door vereende krachten van blauw-wit resoluut weggewerkt.
Inzet en beleving miste dus collectief aan OVV-zijde en het is duidelijk dat er uit een ander vaatje getapt moet gaan worden.Als de ploeg een spreekwoordelijk potje wil gaan breken dit jaar zullen ze zichzelf daar nu onderhand bewust van moeten gaan worden. Volgende week wacht de thuiswedstrijd tegen Spartaan’20 met oud-OVV spits Tolga Tuncer in de ploeg.