Meeunweplaat kon SVV nog van de promotiewedstrijden, een degelijke ploeg met veel snelheid en techniek. Maar het is een nieuw seizoen en bij alle teams veranderd er doorgaans veel. Van het team wat vorig seizoen won van Meeuwenplaat waren er nog maar 4 spelers over. Meeunweplaat ging dus vol goede moed de strijd aan met SVV. De eerste minuten gaf SVV meteen druk en met de snelle buitenspelers moesten de Meeuwenplaat-verdedigers alle zeilen bij zetten om niet snel overlopen te worden. Gelukkig gaf aanvoerder Dennis Hol (terug van een blessure) goed leiding aan de verdediging dus langzaam kwam Meeuwenplaat onder de druk vandaan.
Danny Rens werd veelvuldig gezocht en van daaruit probeerde Meeuwenplaat snel aan te sluiten. Dat lukte een aantal keren en zo bleef het een open wedstrijd. Toch kwam SVV op voorsprong, een onoplettendheid van het middenveld gaf de aanvoerder van SVV de kans zijn hoofd tegen een voorzet te krijgen. Doelman Michiel vd Meide kon weinig anders doen dan de bal uit het doel te halen. Hij maakte verder een solide indruk tot de rode kaart maar hierover later meer.
Heel lang kon SVV niet genieten van de voorsprong. Meeuwenplaat kwam op gelijke hoogte door een penalty, wellicht gemakkelijk gegeven maar aanvoerder Dennis Hol wist er wel raad mee. Zo konden beide teams van de thee genieten.
Na rust probeerde SVV gelijk druk te zetten, de Meeuwen moesten zich beperken tot verdedigen. Toch kon het af en toe gevaarlijk worden en zo kwam Meeuwenplaat netjes onder de druk vandaan. De 2-1 van Wesley vd Kruit kwam tot stand door het goede druk zetten van Rens en door een misser van de verdediging en keeper. Van ver buiten het strafschotgebied kon vd Kruit binnenschieten nadat hij de bal pardoes voor zijn voeten kreeg.
SVV bracht extra aanvallers in om snel de gelijkmaker te forceren. Die kreeg men ook in de vorm van een penalty. Keeper van de Meide bracht een aanvaller ten val (al leek er weinig aan de hand) kreeg rood waar de scheidsrechter in dezelfde situatie aan de andere kant geel gaf. Doordat de reservekeeper door verplichtingen niet aanwezig was moest Wesley van Gils in het doel. Hij was kansloos op de 2-2. Met nog tien minuten te spelen werd het dus een moeilijke zaak voor de Meeuwen om stand te houden tegen 11 spelers van SVV. De druk nam toe en met kunst en vliegwerk lukte het om SVV van scoren af te houden.
Het lukte zelfs om weer een voorsprong te nemen. Wie anders dan Danny Rens was er als de kippen bij om een snelle uitbraak af te ronden. Hij werd op rechts weggestuurd en ronde beheerst af. Zoals ik al eerder zei, met kunst en vliegwerk werd het einde bereikt en na het laatste fluitsignaal was de vreugde groot. Meeuwenplaat kan weer naar boven kijken en er stond weer een team die met strijd en passie speelden. Volgende week speelt Meeuwenplaat tegen SVDPW, de koploper die erg goed op schot is.
Opstelling Meeuwenplaat:
Michiel vd Meide – Darwin Essen (Mitchel Ott) – Dennis Hol – Fraisel Grotestam – Stephan Ouwerkerk – Gregory Ott – Wesley van Gils – Wesley vd Kruit – Kevin de Groote (Richendel Petrona) – Remon Gouw – Danny Rens (Devon Hemmes)