SC Feyenoord speelt aanstaande zaterdag voor het laatst met haar zondagploeg. De Rotterdammers spelen op Varkenoord dan de finale van de VoetbalRotterdam Cup, powered by Corendon Football. Aanvoerder Ronnie Nouwen, die komend seizoen voor IFC zal uitkomen, hoopt op een mooi afscheid. “Ik verwacht in ieder geval twee ploegen die gedreven zullen zijn om de Cup te winnen. We zijn beiden zover gekomen en ik ben er van overtuigd dat beide ploegen er dan ook vol voor zullen gaan, dus dat zou de aanleiding moeten zijn voor een mooie finale tussen twee mooie Rotterdamse ploegen.
In de eerste ronde keek de 30-jarige Nouwen niet altijd uit naar de wedstrijden om de VoetbalRotterdam-Cup. Eenmaal verder in het toernooi begint het toch te leven voor de oud-speler van CVV, Excelsior, Excelsior Maassluis en RVVH. “De wedstrijden van de VoetbalRotterdam-Cup zijn, vooral aan het begin van het seizoen, wedstrijden waar ik persoonlijk niet echt naar uitkeek. Afhankelijk van de tegenstander voelt het als een vriendschappelijke wedstrijd, maar eenmaal wat verder in het toernooi, gaat het toch een beetje kriebelen. Als je vervolgens in de kwartfinale staat wil je alles winnen en op zijn minst die finale halen.”
Over tegenstander XerxesDZB is Nouwen duidelijk. “Ik verwacht in ieder geval twee ploegen die gedreven zullen zijn om een prijs binnen te halen. We zijn beide zover gekomen en ik ben er van overtuigd dat beide ploegen er dan ook vol voor zullen gaan, dus dat zou de aanleiding moeten zijn voor een mooie finale tussen twee mooie Rotterdamse ploegen.”
Foto: John Groeneweg.
Ronnie toch jammer dat je niet bij Spartaan'20 bent komen voetballen! Had leuk geweest op je ouwe dag 😉