Donderdag, 11 april jl., is de wedstrijd Leonidas – DHC geëindigd in 3-1. Het duel, dat prima werd geleid door scheidsrechter Ruperti, werd een paar weken geleden gestaakt in de 57e minuut bij 1-1.
Met nog een half uurtje te spelen, had het een taaie kluif kunnen worden, maar niets was minder waar. Beide ploegen gingen vol in de aanval, waar Leonidas uiteindelijk van profiteerde. Leonidas speelde een geweldige wedstrijd. De 2-1 kwam na 7 minuten van Rachid El Khalifi. Vanuit een onmogelijke hoek schoot hij in de kruising. Bradley El Idrissi tekende in de 15e minuut voor de 3-1. De teller bleef daar helaas steken, hoewel er nog serieuze pogingen werden ondernomen de score op te voeren door El Khalifi (lat) en Tol (paal).
Op zaterdag 16 maart jl. moest het duel eerder worden gestaakt wegens een gedeeltelijke stroomstoring op het complex aan het Erasmuspad. De stand was toen 1-1. DHC wist toen in de 14e minuut op voorsprong te komen met een schitterende vrije trap van de nummer 10, Kevin den Os. Leonidas kwam aan de gelijkmaker door Tony Bussard, tien minuten na rust.
Leonidas is nu koploper in de Hoofdklasse A met 40 punten uit 21 wedstrijden, de nummer twee Alphense Boys volgt met 37 punten uit 22 wedstrijden. Zondag, 14 april aanstaande, staat de uitwedstrijd Koninklijke HFC tegen Leonidas op het programma. Aanvang 14.00 uur aan de Emauslaan 2 in Haarlem.
Foto: John Groeneweg, meer foto’s op www.leonidasfoto.nl