Na een warme donderdag, krijgen we de komende dagen met een temperatuur te maken, die opnieuw te laag is voor de tijd van het jaar. Komende avond en nacht zijn er wolkenvelden en opklaringen. Bij een matige wind uit het noorden daalt de minimum temperatuur naar 3 graden.
Morgen zijn er zonnige perioden, die worden afgewisseld met wolkenvelden. De matige wind waait uit het noorden. Het blijft overal droog. In de middag loopt de temperatuur op naar 10 graden. In de nacht van zaterdag op zondag is het rustig en koud. De temperatuur daalt naar +2 graden met kans op vorst aan de grond.
Zondag zijn er opnieuw zonnige perioden, die worden afgewisseld met enkele wolkenvelden. De wind is matig en waait hoofdzakelijk uit westelijke richting. In de middag wordt het maar 11 graden. Begin volgende week blijft het aan de koele kant voor de tijd van het jaar. Neerslag van betekenis wordt er niet verwacht, maar maandag is een bui niet uit te sluiten. Dinsdag blijft het waarschijnlijk overal droog. Veel meer dan 11 à 12 graden zit er ook dan niet in.
Zaterdag om 08.30 uur en 12.30 uur en zondag om 10.00 uur is op radio Rijnmond nog de laatste weersverwachting te horen van Leen.
Zaterdag: 100% kans op doorgaan van de wedstrijden van het 1e elftal.
Zondag: 100% kans op doorgaan van de wedstrijden van het 1e elftal.
Meer informatie over het weer kunt u vinden op www.leendekoning.nl