← Terug naar homepage

‘Heinenoord en Zwaluwen blijven in hoofdklasse’

29 april 2013 · Michel Feenstra · Laatste Nieuws

Heinenoord en Zwaluwen blijven in de hoofdklasse. Dat is de uitslag van de gehouden Poll op VoetbalRotterdam.nl. De ruim 500 stemmers hebben alle vertrouwen in de prestaties van beide ploegen in de laatste twee wedstrijden.  Beide ploegen kregen ruim 30 procent van de stemmen. Kloetinge, dat momenteel de beste papieren heeft, kreeg twintig procent van de stemmen. Achilles Veen en SteDoCo krijgen lastige weken. De stemmers denken dat deze twee ploegen gaan strijden om een nacompetitieplaats voor degradatie.

 

Zat. Hoofdklasse B

Stand:

PosClubGesp.WGVPtn.VT
1Excelsior M.241824565527
2ASWH241545495732
3Hoek241536484827
4RVVH241446464625
5XerxesDZB241266425131
6Smitshoek241158384539
7Kloetinge24888324244
8Heinenoord24879313642
9Zwaluwen24789294139
10Stedeco249213294349
11Achilles Veen249213293245
12Alexandria’66246414223345
13Nieuw-Lekkerland242616122658
14Nivo Sparta24231992274

Deel dit artikel