Voor het seizoen 2013/2014 heeft Alexandria’66 de technische staf inmiddels rond. Naast hoofdtrainer Ben Spork zal de huidige tweede elftal trainer Stephan Giellisse de plaats in gaan nemen als assistent van de hoofdtrainer. Een rol die Arlindo Morais, naast keeperstrainer, een aantal jaren heeft ingevuld maar die komend seizoen naast keeperstrainer van de A- en B-selectie ook de in de 2de divisie acterende C1 junioren onder zijn hoede gaat nemen.
Alexandria’66 moest vervolgens op zoek naar een nieuwe 2e elftal trainer en heeft in Paul van der Hor een geschikte kandidaat gevonden. Een trainer die op dit moment nog werkzaam is bij de A1 van Capelle en als technisch coördinator maar in het nieuwe seizoen graag aan het werk gaat met een jong en talentvol tweede elftal van Alexandria’66, bestaande uit spelers uit de eigen jeugdopleiding.
Ook voor de A1, uitkomend in de 3e divisie, is een nieuwe trainer gevonden in de persoon van Enar Krootjes, thans assistent trainer van het eerste elftal van Feyenoord AV. Enar is eerder werkzaam geweest bij onder andere Barendrecht, Capelle en Jodan Boys en was voor het nieuwe seizoen op zoek naar een nieuwe uitdaging na 1 jaar het 2e en 1 jaar als assistent van het 1e gewerkt te hebben bij Feyenoord AV.
Voor het nieuwe seizoen zal de huidige trainer van de A1 en C1 en tevens technisch manager, Edwin Mostert, de B1, uitkomend in de 2e divisie, onder zijn hoede nemen.
Met deze, deels vernieuwde, technische staf hoopt Alexandria’66 weer een extra impuls te geven aan de jeugdopleiding van de club en dat de spelers zich nog beter kunnen gaan ontwikkelen richting een 1e of 2e elftal, een beleid waar Alexandria’66 zich ook de komende jaren weer aan zal vasthouden.