Onder zeer ijzige omstandigheden begon de wedstrijd Poortugaal – OVV iets later dan gepland daar er net voor de wedstrijd werd besloten alsnog naar het kunstgras uit te wijken.
Het hoofdveld van PSV Poortugaal had toch wel te lijden gehad onder de vorst en beiden teams gaven de voorkeur aan het andere veld.
De wedstrijd begon en PSV Poortugaal liet blijken weer iets van plan te zijn. In Oostvoorne werd immers met 1-7 gewonnen en nu OVV, zijn uitblinker van dit seizoen Robin Dijkman wegens vakantie afwezig zag zijn, dacht Poortugaal zijn kans te kunnen grijpen. En inderdaad al heel snel lag de bal achter keeper Groenendijk. Een aanval over de rechterflank belandde bij van Driel die uit de draai de 1-0 liet noteren. Poortugaal verzuimde door te zetten en OVV kwam beter in het spel. Beiden ploegen verzuimde het wind-voordeel beter uit te buiten.
OVV liet in de eerste helft geen enkel afstandsschot los en Poortugaal wilde in de tweede helft de bal ook alleen maar brengen tot aan de vijandelijke goal. OVV profiteerde van de verslapping van Poortugaal gaandeweg het eerste bedrijf. Een lange bal van Wagner werd goed doorgekopt door Tuncer en dit zette van Hulst alleen voor de keeper. Hij faalde daarin niet en met 1-1 werd de rust bereikt.
OVV moest in de rust wisselen daar Lopes te ziek van het veld kwam en niet verder kon.Zijn plaats werd hierna meer dan voortreffelijk ingevuld door Tobias v Kralingen.
In de tweede helft van het weer Poortugaal dat feller van start ging maar OVV was toch ook een paar keer flink gevaarlijk en dook op voor de Poortugaalse doelman. Helaas stokte het bij de voorwaartsen in de afwerking en de 1-1 bleef staan. Uit een scrimmage na een corner was het wel tijdeman die Poortugaal op 2-1 kon zetten en Poortugaal dacht wederom door te zetten.
OVV toonde echter nogmaals veerkracht en liet blijken te kunnen terugknokken. De gelijkmaker van Tuncer viel halverweg de tweede helft toen de spits alert was om het laatste tikje te geven op een paar meter van het doel van Poortugaal.
De wedstrijd leek op een (verdiend) gelijkspel af te stevenen echter was het geluk aan Poortugaal’s zijde. Een uit draai geplaatst schot van v Driel werd zeer ongelukkig evrwerkt door de verder uitstekende keepenede Groenendijk en helaas ondervond OVV het gegeven dat een foutje van een keeper dodelijk kan zijn. Poortugaal kreeg hiermee de volle winst en OVV kon niet nogmaals terugkeren van een achterstand.
{loadposition ads}