Zonder de geschorste Sander v.d.Pols en Danny van Valen en de nog steeds geblesseerde Dikkie Bontes, moesten de mannen van trainer Ronald Hulsbosch het opnemen tegen het iets hoger geklasseerde Achilles Veen. Gelukkig was Kevin Liefhebber wel van de partij en hersteld van zijn hamstringblessure. Met name het eerste half uur speelde Heinenoord heel goed en dat was echt noodzakelijk in deze 6-punten wedstrijd. De eerste mogelijkheid om op voorsprong te komen was in de 9e minuut. Remi Spier werd net voor de zestien onderuit gehaald en Mitch Fransen schoot de toegekende vrije trap dwars door de muur, maar doelman Guido van Sant stond op de juiste plaats.
Aan de andere kant kwam de Noord even later goed weg toen Ferdie Verhoofstad de bal totaal verkeerd raakte. De wedstrijd was 17 minuten oud, toen Kevin Liefhebber op links werd aangespeeld en met een droge knal de Veense sluitpost het nakijken gaf.1-0. Nadat Kevin Liefhebber uit de draai bijna raak schoot, kwam in de 23e minuut EEN van de mooiste aanval van de wedstrijd. Kevin Liefhebber passte op Marco van Daalen die op snelheid een schitterende voorzet afleverde, Remi Spier vervolgens met een fraaie lichaamsschijnbeweging over de bal stapte en Mitch Fransen volkomen vrij de hoek voor het uitkiezen had en dat betekende 2-0. Het volgende kwartier kwamen volop kansen om de voorsprong op te voeren, helaas verzuimde de thuisploeg toe te slaan en daar putte de mannen van trainer Johan van Bijsterveld moed uit.
Nadat doelman Christian van Wijngen met gevaar voor eigen leven een miraculeuze redding had verricht, schoot Gordillio Clemens uit de corner die daar op volgde met een mooie omhaal de 2-1 binnen. In deze fase bezorgden de bezoekers Andrew van Tiggelen en aanvoerder Edwin Petersen volop werk, terwijl doelman Christian van Wijngen na een botsing door verzorgster Miranda de Bruin opgelapt moest worden en gelukkig verder kon spelen. Na de thee kwam Achilles Veen fel uit de startblokken terwijl aan de andere kant een slim genomen vrije trap van Kevin Liefhebber op Marco Van Daalen net iets tekort was voor Mitch Fransen om doeltreffend te zijn. In de 56e minuut deponeerde scheidsrechter van Etten uit Schermerhorn de bal op de stip wegens hands van een verdediger.
Door afwezigheid van Sander v.d.Pols schoot Kevin Liefhebber de bal van elf meter snoeihard langs de Veense sluitpost en bracht 3 – 1 op het scorebord. Nadat in de 62e minuut Kevin Liefhebber en Marco van Daalen waren doorgebroken was de 4-1 voor het inschieten. Omdat beiden de trekker niet over haalden, was doelman Guido van Sant de lachende derde. Als je dergelijke kansen mist geeft dat meestal vleugels aan de tegenpartij en zo ook in dit geval. Toch was er eigenlijk niets aan de hand, totdat aanvoerder Edwin Petersen de bal verspeelde en in de 74e minuut Jeroen van Leijsen dankbaar profiteerde en zijn ploeg naar 3 – 2 schoot.
Nadat Marco van Daalen zijn schot ternauwernood zag gekeerd, maakte Kevin Liefhebber in de 83e minuut aan alle onzekerheid een einde en schoot zijn derde op aangeven van Remi Spier binnen en dat betekende 4-2. Met een streep van 30 meter schoot Mitch Fransen de BeneVia-brigade in de slotfase naar 5-2- Al met al een dik verdiende overwinning en een stijging op de ranglijst.
{loadposition ads}