De nog resterende helft van de competitie is Zwarte Pijl gestart met een klinkende overwinning. Waar eerder dit seizoen met veel moeite 3 punten uit het vuur werden gesleept tegen de fysiek sterke tegenstander. Was dit weekend de verhouding tussen Zwarte Pijl (ZP) en Maasstad Tediro (MT) meer duidelijk met een 6-2 einduitslag. Met een hoofdrol voor ZP spits Dwayne Roosblad, 4 doelpunten deze wedstrijd, is de start van de tweede competitiehelft hoopgevend begonnen voor de club uit Rotterdam Prinsenland.
ZP startte met overwicht. 2 kansen werden niet afgerond. Een schot voorlangs en een uiterste redding van de Tediro keeper op een kopbal vanuit een corner. Maar in de 20ste minuut schakelde MT snel om, vond met een dieptepass de spits en deze passeerde de keeper, 0-1. ZP speelde door en creëerde enkele kansen. De hard werkende Orpheo Koulen zette zijn spits vrij voor de keeper. Weer redde de sluitpost van MT.
Er was hands van de MT verdediging nodig om gelijk te komen in de wedstrijd. Vanuit de terecht gegeven penalty schoot Dwayne Roosblad binnen. 33ste minuut 1-1.
Vlak voor het rustsignaal brak Clayton Schaper door over de rechter kant van het veld. Vanaf de middenlijn rushte de rappe buitenspeler naar binnen. De pass die gegeven werd, passeerde de diepe spits achterlangs. De mee gesprinte Edward Pinas pikte de bal om en dribbelde het strafschop gebied binnen. Met vertrouwen werd de bal afgerond. 2-1, 45ste minuut.
De start van de tweede helft leverde een aantal kansen op voor ZP. Ook MT was gevaarlijk vanuit een corner waarbij voorlangs werd geschoten. In de 65ste minuut was het opnieuw raak voor ZP. Vanuit een vrije trap werd de bal keurig ingekopt door Michael Leeuwin, 3-1.
MT liet het er niet bij zitten en scoorde de 3-2 in de 68ste minuut. De verdediging van ZP verspeelde de bal en MT toonde zich scherp en gevaarlijk door de fout direct af te straffen. ZP had het overwicht en de meest uitgespeelde kansen. MT speelde met pressie en vertrouwen en bleef gevaarlijk vanuit de omschakeling.
In de 72ste minuut werd de 4-2 gescoord. Vanuit een aanval over de buitenkant rondde Dwayne Roosblad steriel af. Invaller Rachid Nassiri was dicht bij een doelpunt maar schoot naast.
75ste minuut penalty voor Zwarte Pijl. Met 2 gele kaarten moest de captain van MT het veld verlaten. De mogelijkheid om te scoren werd niet benut door de opeisende keeper Rini Stoppelenburg.
De wedstrijd was op dit moment nog niet gespeeld en bleef spannend. Daar kwam definitief verandering in bij opnieuw een penalty voor ZP in de 85ste minuut. Dwayne Roosblad schoot voor de 3de keer deze middag raak.
In de slotfase dribbelde de sterke Clyde Vreugd op vanuit de achterste lijn. Hij bracht de bal tot aan de centrale man voorin Dwayne Roosblad. Deze scoorde voor de 4de keer deze middag.
MT speelde fysiek met verschillende kaarten en penalty’s tot gevolg. ZP speelde geconcentreerd. Het samenspel en de technische kwaliteiten maakte deze middag het verschil.
{loadposition ads}