Naar volle tevredenheid heeft OVV de afgelopen dagen overeenstemming bereikt met nog meer spelers om hun OVV loopbaan een vervolg te geven . Nadat vorige week al Robin Dijkman , Pascal v Hulst , Alexander Wagner en Michael v Maurik hun ja-woord gaven aan de club , heeft OVV zich nu verzekerd van de diensten van Jan ’t Mannetje , Arie Bravenboer en Brandon Taylor .
OVV is daarmee hard op weg om snel duidelijkheid te hebben over de selectie die de nieuwe trainer Marco Jalink volgend jaar onder zijn hoede zal nemen.
Ook is er bericht te melden op dat trainersfront daar OVV tevens de overeenkomst met Ray Lemmens , als een der assistenten naast Jalink , heeft kunnen verlengen.
De staf van OVV 2 blijft ook aan en Ron Klein en Coen Gielen zullen dit opleidingsteam volgend jaar leiden.
Met de rest van de spelers en staf hoopt OVV heel snel te kunnen overleggen om zodoende snel volledige duidelijkheid te hebben over seizoen ’13-’14.
Met enige nieuwe spelers uit de regio heeft OVV ook contact en daarin hoopt OVV op korte termijn de eerste aanwinst te kunnen presenteren.
{loadposition ads}