
„Het had 6, 7-1 moeten zijn. Wat een kansen hebben wij laten liggen. De verhoudingen waren dan veel zichtbaarder geweest”, sprak toch wel een blije trainer Fred van Zon na afloop van de thuisploeg. Voorzitter Michel Parren van BZC’95 beaamde de bewoordingen van Van Zon. „DEHMusschen heeft dik verdiend gewonnen. Zij waren gewoonweg beter”. DEHMusschen deed zichzelf te kort. Enorme kansen voor Kevin van Emden, Tom Dijksman, Collin de Jong en Raymond van Kammen waren hier debet aan. Op bijna het half uur was het eindelijk Van Emden die de score opende; 1-0. Vlak voor rust verdubbelde Van Kammen de voorsprong; 2-0.
HELD
Deze ruststand was karig, maar ook keeper Kevin de Jong van BZC’95 vervulde een heldenrol. Met veel bravoure ranselde hij zeker drie, vier doelpunten uit zijn doel. Na de pauze kwam al vrij vroeg BZC’95 aan een treffer. Scheidsrechter Van Sprang zag een ‘blokkade’ van Daley Hilkemeijer tegenover Julio Caesar Mendes Texeira in het strafschopgebied als een zware overtreding en deponeerde de bal op de stip. Dylan van der Laan benutte dit buitenkansje; 2-1. DEHMusschen zette hierna nog meer druk op het doel van haar tegenstander, maar ook in het tweede bedrijf werden de gemakkelijkste kansen gemist. Acht minuten voor tijd kwam dan toch de bevrijding. Van Kammen maakte zijn tweede van de middag en bepaalde de eindstand op 3-1. Van Zon: „Met die strafschop had ik toch wel moeite. Het was dubieus. Een indirecte vrije trap tegen had ik geen moeite mee gehad, maar voor de rest hebben wij natuurlijk verdiend gewonnen. Ik kan alleen maar complimenten uitdelen. Wij blijven meedoen en dat is het belangrijkste”.
DEHMusschen-BZC’95 2-0 (3-1)
28. Kevin van Emden 1-0, 42. Raymond van Kammen 2-0, 52. Dylan van der Laan 2-1 (strafschop), 82. Raymond van Kammen 3-1.
DEHMusschen: Van Rosendaal, Ouwerkerk, Van Gastel, Punselie, Pols, Hilkemeijer, Zwaan (76. Geferts), De Jong, Dijksman, Van Emden, Van Kammen.
BZC’95: De Jong, Tolud, Rouwen, Slieker, Jeronimus, Semovio (46. WESTERLOW), Melissant, Dos Santos, Mendes Teixera, Mendes Semedo (78. Sevdi), Van der Laan.
Scheidsrechter: G.H.van Sprang.
Bijzonderheden: De arbiter trok geel voor Jeronimus van BZC’95.
Foto © Han Steenbeek.
{loadposition ads}