Vanavond en vannacht zijn er opklaringen en er kan nevel en mist ontstaan. Bij een zwakke tot matige wind uit het zuiden koelt het af naar 2 graden met lokaal vorst aan de grond.
Morgen begint de dag met nevel of mist en al snel wordt de bewolking dikker op de nadering van een storing. In de middag kan er af en toe enige regen of motregen vallen bij een matige wind uit het oosten tot zuidoosten. Het wordt in de middag 8 graden.
In de nacht van zaterdag op zondag blijft het op de meeste plaatsen vrijwel droog, maar het blijft stevig waaien. De minimum temperatuur daalt naar 7 graden.
Zondag is er aanvankelijk bewolking en er staat een krachtige tot harde wind uit het zuiden. Er komen in de ochtend ook zware windstoten voor. In de middag breekt af en toe de zon door en de wind neemt langzaam iets in kracht af.
Er wordt zeer zachte lucht voor de tijd van het jaar aangevoerd. In de middag kan het lokaal 13 graden worden.
Volgende week wisselvallig weer met grote kans op neerslag en langzaam dalende temperatuur.
Tot en met het eind van de maand zal er van winterweer in onze regio echter zeker nog geen sprake zijn.
Zaterdag om 08.30 uur en 12.30 uur en zondag om 10.00 uur is op radio Rijnmond nog de laatste weersverwachting te horen van Leen.
Zaterdag: 90% kans op doorgaan van de wedstrijden van het 1e elftal
Zondag: 90% kans op doorgaan van de wedstrijden van het 1e elftal
Meer informatie over het weer kunt u vinden op www.leendekoning.nl