CWO begon goed aan de wedstrijd tegen Strijen. Al in de tweede minuut kwam Strijen goed weg toen een schot van CWO buiten bereik van de keeper tegen de lat kwam. Even later kwam Strijen gevaarlijk dicht bij het doel van CWO maar het schot ging over. In de 14e minuut was het Burak Uran die zich knap vrijmaakte ook zijn schot ging over het doel.
Een paar minuten later kwam na een mooie pass Rob van Hees alleen voor de keeper ook hij kreeg de bal niet in het doel. Er kwamen verder nog een paar mogelijkheden voor CWO maar het kwam niet tot een doelpunt. In de 34e minuut was het een counter die prachtig werd uitgevoerd en daarop had Maurice de Groot geen verweer 0-1. Hierna kreeg Burak Ursan nog een schietkans maar ook dat schot ging over. Kort voor rust kreeg Strijen dé kans op 0-2, de inzet werd echter uitstekend gered door Maurice de Groot. Na de rust begon CWO duidelijk met de bedoeling de 3 punten in Vlaardingen te houden. Er werd beter gevoetbald en in de 56e minuut schoot Ilya Tiren van 20 meter de bal onhoudbaar in, dat betekende 1-1.
CWO probeerde meer druk te zetten. Plotseling veranderde de situatie Burak Ursan die herhaaldelijk onderuit werd gehaald maakte een opmerking tegen de scheidsrechter en kon met rood vertrekken. Strijen kreeg hierdoor wat meer grip op de wedstrijd. Een uittrap van de keeper van Strijen kwam ver op de helft van CWO en werd verlengd waardoor de spits van Strijen in één keer de bal over de iets te ver voor zijn doel staande Maurice de Groot volleren 1-2.
Omdat CWO met tien man speelde leek de wedstrijd over. Trainer Henk Salari deed echter een paar omzettingen en CWO nam wat meer risico. Strijen kwam tegen de tien spelers van CWO onder druk te staan en in de 88e minuut was het Dragan Markovic die goed werd aangespeeld in het strafschopgebied de bal in de korte hoek langs de keeper knalde 2-2. Hoewel CWO eigenlijk meer verdiende was 2-2 vandaag het hoogst haalbare.
{loadposition ads}
{loadposition gads}