Een echte voetbalwedstrijd zaterdag op het kunstgrasveld van GOZ. Het (te) laag geklasseerde DVV’09 moest aantreden tegen GOZ dat slechts 3 punten heeft verloren.. Maar in deze wedstrijd wist DVV’09 met passie, beleving en strijdlust maar vooral met prima positiespel de tegenstander te bedwingen en was de 1-1 eindstand meer dan verdiend. Met iets meer overzicht en betere afronding van de kansen was een overwinning mogelijk geweest. Na alle blessures en afzeggingen ( ook nu was vanwege vakantie en werk afwezig: Marc Markwat, Frank den Hengst en Patrick Dingemanse) ontwikkelt zich een elftal dat de goede lijn van de wedstrijd tegen WFB ( 1-1) doorzette. Met inzet, beleving en strijdlust als basis maar met prima positiespel, combinaties en aanvallend voetbal in de uitvoering werd het hoog geklasseerde GOZ bedwongen . Het blijft zonde dat DVV’09 moeilijk kan scoren want anders was een overwinning vandaag mogelijk geweest.
GOZ begon aanvallend tegen DVV’09 dat moest wennen aan het kunstgrasveld. Met lange ballen werd de spitsen opgezocht terwijl DVV’09 het meer probeerde met snel positiespel. De eerste kansen waren voor GOZ maar keeper John Smit was paraat, terwijl de verdediging met het ijzersterke duo Jacco Tiggelman, Niels de Jong weinig doorliet. Ook Maurice Elve op rechts en Jeroen Lugtenburg en Gerben de Jong op de flanken gaven hun tegenstander weinig ruimte . Na 25 minuten had John Smit een aantal schoten gehouden maar ging het bij GOZ steeds minder lopen. DVV’09 nam het overwicht en in de laatste 10 minuten van de 1e helft kregen Arnoud van Dijk, Cornelis Bakker en Jelle Drooger kansen op de openingstreffer. De voorzetten op Arnoud waren echter net niet zuiver genoeg. De ruststand leek 0-0 te worden maar in de 45 e minuut kreeg GOZ een corner en deze werd bij de 1e paal ingekopt door de boomlange spits. Een domper voor DVV’09 deze 1-0 ruststand.
In de 2e helft begon DVV’09 direct met aanvallend voetbal. De tegenstander werd met snel spel naar achteren gedrukt en in de eerste 10 minuten na rust kreeg DVV’09 mooie kansen . Mede omdat John Breur en Marco van Nimwegen (in de 46e minuut ingevallen voor Jeroen) goed invielen en direct druk zette op de tegenstander. Ook Ries van den Boogert en Niels Droger werkten hard op het middenveld De mooiste kans was voor Gerben de Jong die vlak voor het doel net niet goed kon uithalen . Een combinatie enkele minuten later tussen Sander Kulk, die meer naar voren ging spelen, en Marco bracht Arnoud van Dijk in stelling maar zijn schot ging over. Het wachten was op de 1-1. In de 65e minuut was het zover. Marco van Nimwegen zette goed door . de bal kwam vrij voor Sander Kulk en van 30 meter schoot hij de bal in de verre hoek. De keeper was kansloos 1-1. Geheel verdiend.
Daarna ontspon zich nog 25 minuten een spannende wedstrijd waarbij DVV’09 met inzet en karakter de strijd aanging, waarbij GOZ het wel probeerde, ook mooie kansen kreeg maar John Smit was vandaag weer de uitblinkende doelman. DVV’09 echter kreeg in de counter nog alle mogelijkheden maar scoren lukte niet meer. .Conditioneel was er voor DVV’09 geen probleem en bleef het met voetbal spelen goed overeind in de slotfase. Na een prima wedstrijd waarbij het publiek zich ook vermaakte was de eindstand 1-1.
Een opsteker voor het dit seizoen door blessures zo geplaagde DVV’09 dat de goede lijn doorzet en verrassend bij GOZ een punt meeneemt.
Zaterdag 27 oktober 2012
GOZ 1- DVV’09 1 1-1 (1-0)
Doelpunt: Sander Kulk
Opstelling: John Smit, Jeroen Lugtenburg ( Marco van Nimwegen), Jacco Tiggelman,Niels de Jong, Gerben de Jong, Maurice Elve, Sander Kulk,Niels Droger, Cornelis Bakker ( Ries van den Boogert),Arnoud van Dijk, Jelle Drooger(John Breur)
{loadposition ads}
{loadposition gads}