De rentree van Hellevoetsluis in de 2e klasse is nog geen doorslaand succes. Voetballend kunnen de rood-witten iedere wedstrijd goed mee, maar toch staat men na het laatste fluitsignaal vaak met lege handen. In de thuiswedstrijd tegen Den Bommel werd er in de 92e minuut met 4-5 verloren en zelfs tegen koploper CWO (3-0 verlies) deden de Hellevoeters niet onder voor de Vlaardingers. Vandaag stond de thuiswedstrijd tegen Leonidas op het programma en ook daarin zat het de mannen van trainer Edwin de koning weer niet mee.
Vanwege de festiviteiten rondom de opening van de nieuwe kleedkamers een half uur later dan het normale aanvangstijdstip begonnen Hellevoetsluis en Leonidas onder een heerlijk najaarszonnetje aan deze belangrijke wedstrijd. Met slechts 2 punten achterstand op de Rotterdammers zouden de Hellevoeters bij winst goede zaken kunnen doen. In het begin van de wedstrijd leken de blauw-witten echter meer doordrongen van het belang van de wedstrijd en binnen een paar minuten wist Leonidas dan ook al via de lange aanvoerder Patrick Pot te scoren (0-1). Hellevoetsluis was nu wel wakker en kreeg een overwicht wat ook leidde tot kansen. Nog voor de rust wist Wouter Besters 2x doel te treffen, waardoor de stand op 2-1 werd gebracht. Het had voor de Hellevoeters allemaal nog mooier kunnen zijn, toen Stony van den Berg net iets eerder bij de bal was dan de doelman, deze omspeelde en vanaf de punt van de 16 meter de bal in een leeg doel kon schuiven. Waar de bal in het kampioensjaar via de binnenkant van de paal het doel zou zijn ingerold, rolde de bal nu via de binnenkant van de paal uit het doel en gingen de teams met een 2-1 stand rusten.
Omdat bij beide teams de verdediging het zwakste deel van het team is ontspon er zich voor het talrijke publiek een open wedstrijd met kansen over en weer. Leonidas was de eerste die er één wist te benutten, maar direct in de daaropvolgende aanval was het Joey Salij die Hellevoetsluis weer op voorsprong bracht (3-2). Niets wees erop dat Hellevoetsluis deze wedstrijd zou verliezen, maar het kwartje viel toch weer de verkeerde kant op. Een schitterende vrije trap zorgde voor de 3-3 en even later wist Leonidas zelfs op voorsprong te komen (3-4). Hellevoetsluis deed verwoede pogingen om toch nog een punt uit de wedstrijd te slepen, maar de Vestingstadbewoners hadden het gelijk weer niet aan hun zijde. In de blessuretijd kreeg het uit scrimmages nog twee levensgrote kansen, maar ook deze waren niet aan de Hellevoeters besteed. Door de 3-4 nederlaag en de winst van de onderste ploegen zakte Hellevoetsluis naar de laatste plaats en mag het komend weekend in de uitwedstrijd tegen koploper Zuidland opnieuw proberen 3 punten te halen.
{loadposition ads}