Het was zaterdagmiddag genieten op het Waalplantsoen, want DCV was in vorm en versloeg Oudewater met 2-0.
Vanaf de aftrap nam DCV het initiatief en drong Oudewater terug op eigen helft. In de 4e minuut ontstond de eerste kans. Arthur Admiraal kon op rechts oprukken, maar schoot in het zijnet. Oudewater probeerde via snelle counters DCV in gevaar te brengen en dat lukte bijna in de 17e minuut. Een schot van Peter van Dijk werd gekeerd door Jeroen Bosman en de rebound van Marvin Kamermans werd ook een prooi voor de DCV doelman. Daarna weer DCV aanvallen met een kans voor Raymon Lingen, die zijn inzet naast het doel zag verdwijnen. Toch kwam DCV op voorsprong en de manier waarop was van grote schoonheid. Een vloeiende aanval werd met een gekrulde bal in de bovenhoek bekroond door Berry Pasztjerik 1-0. Nog vele aanvallen volgden er voor DCV, maar de zuiverheid ontbrak bij het afronden. Het enige gevaar van Oudewater kwam van spits Stijn Miltenburg, die felle duels uitvocht met uitblinker Martin van Buren. Maar ook Miltenburg wist het doel niet te vinden. In de blessuretijd trok op de linkerflank Martin van buren op avontuur. Verdediger Ruud Snel kom hem slechts stuiten binnen de 16 middels een overtreding. De penalty werd feilloos benut door Berry Pasztjerik, die daarmee DCV op 2-0 zette. Het is inmiddels alweer zijn 6e doelpunt in de competitie.
Na de rust meteen weer een aanvallend DCV met een schot van Arthur Admiraal , dat ternauwernood tot corner verwerkt kon worden. Toen er bijna een uur was gespeeld leverde Raymon Lingen een prachtige voorzet af op Berry Pasztjerik, maar deze keer was keeper Jurgen Wesseling de reddende engel. Oudewater probeerde van alles om een tegentreffer te produceren, maar de achterhoede van DCV gaf in de 2e helft niets meer weg. In de blessuretijd nog twee mooie momenten. Martin van Buren leverde een afgemeten voorzet af op Raymon Lingen, die deze grote kans verprutste. Vlak voor het eindsignaal het enige gevaarlijke schot van Oudewater. Gieljan van der Klis raakte de buitenkant van de paal.
Aan de 2-0 overwinning viel niets af te dingen, want DCV speelde één van zijn besate wedstrijden. Met 13 punten uit 6 wedstrijden zijn de Krimpenaren het seizoen als promovendus uitstekend begonnen.
DCV: Bosman, Arab Mohammadi, Cornelisse, Graham, van Buren, van Oijen (80 de Reuver), Pasztjerik, van Veen, Lingen, Admiraal (60 Poku), Smolarek (67 Albregts).
Oudewater: Wesseling, Baas, Maaijen, Blankenburgh, Mulder, van Dijk, Kamermans (68 van der Klis), van Dam, K. Miltenburg (40 Verwoerd), S. Miltenburg, Snel.
De prima leidende scheidsrechter Jan van Eersel gaf gele kaarten aan van Buren van DCV en aan S. Miltenburg, Snel en Verwoerd van Oudewater.
{loadposition ads}