Hierbij een overzicht van de afgelastingen van zaterdag 6 oktober.
Zaterdag Topklasse
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
06-10-2012 | Spakenburg | – | Lisse | |
06-10-2012 | Scheveningen | – | Jodan Boys | |
06-10-2012 | Genemuiden | – | Noordwijk | |
06-10-2012 | Kozakken Boys | – | Rijnsburgse Boys | |
06-10-2012 | Katwijk | – | HHC Hardenberg | |
06-10-2012 | DETO | – | GVVV | Afgelast |
06-10-2012 | Capelle | – | Excelsior’31 | Afgelast |
06-10-2012 | Barendrecht | – | IJsselmeervogels |
Zat. Hoofdklasse B
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
06-10-2012 | Hoek | – | RVVH | |
06-10-2012 | Heinenoord | – | Smitshoek | |
06-10-2012 | XerxesDZB | – | Achilles Veen | |
06-10-2012 | Stedeco | – | Excelsior M. | Afgelast |
06-10-2012 | ASWH | – | Alexandria’66 | |
06-10-2012 | Nieuw-Lekkerland | – | Nivo Sparta | |
06-10-2012 | Zwaluwen | – | Kloetinge | Afgelast |
Zat. 1ste klasse B
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
06-10-2012 | Rijnvogels | – | Nootdorp | |
06-10-2012 | DSVP | – | Spijkenisse | |
06-10-2012 | Voorschoten’97 | – | GHC | |
06-10-2012 | RCL | – | Benschop | |
06-10-2012 | FC ’s Gravenzande | – | Vitesse Delft | |
06-10-2012 | Geinoord | – | SHO | |
06-10-2012 | Deltasport | – | BVCB | Afgelast |
Zat. 1ste klasse C
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
06-10-2012 | De Zwerver | – | Drechtstreek | Afgelast |
06-10-2012 | GPC Vlissingen | – | Heerjansdam | |
06-10-2012 | Oranje Wit | – | VVGZ | |
06-10-2012 | Pelikaan | – | Altena | |
06-10-2012 | Roda Boys | – | Alblasserdam | |
06-10-2012 | Sliedrecht | – | LRC | Afgelast |
06-10-2012 | Almkerk | – | Terneuz. Boys |
Zat. 2de klasse C
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
06-10-2012 | Valken’68 | – | SVC’08 | |
06-10-2012 | DSO | – | Gouda | |
06-10-2012 | DUNO | – | SEV | |
06-10-2012 | TAVV | – | Haaglandia | |
06-10-2012 | Forum Sport | – | HVC’10 | |
06-10-2012 | Naaldwijk | – | LYRA | |
06-10-2012 | Monster | – | Kagia |
Zat. 2de Klasse D
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
06-10-2012 | Spirit | – | Zuidland | Afgelast |
06-10-2012 | Pernis | – | Leonidas | Afgelast |
06-10-2012 | Brielle | – | CWO | |
06-10-2012 | Hellevoetsluis | – | Den Bommel | |
06-10-2012 | NSVV | – | Rozenburg | |
06-10-2012 | Strijen | – | Oude Maas | |
06-10-2012 | VDL | – | Lombardijen |
Zat. 2de Klasse F
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
06-10-2012 | Ameide | – | Hardinxveld | |
06-10-2012 | Leerdam Sports | – | SVW | |
06-10-2012 | The Gunners | – | Rijswijkse Boys | |
06-10-2012 | SV Capelle | – | Meerkerk | |
06-10-2012 | GDC | – | WNC | |
06-10-2012 | Rijsoord | – | DFC | |
06-10-2012 | Wieldrecht | – | SC Everstein |
Zat. 3de Klasse B
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
06-10-2012 | VVOR | – | PPSC | |
06-10-2012 | DCV | – | Oudewater | |
06-10-2012 | CVV-Mercurius | – | Maense | Afgelast |
06-10-2012 | Soccer Boys | – | CVC Reeuwijk | |
06-10-2012 | Perkouw | – | Berkel | Afgelast |
06-10-2012 | Bolnes | – | TOGR | |
06-10-2012 | Neptunus-Schiebroek | – | Schoonhoven |
Zat. 3de Klasse C
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
06-10-2012 | Quick Steps | – | RAVA Houtwijk | |
06-10-2012 | Westlandia | – | Duindorp | |
06-10-2012 | Honselersdijk | – | Die Haghe | |
06-10-2012 | RAS | – | Semper Altius | |
06-10-2012 | MSV’71 | – | CION | |
06-10-2012 | MVV’27 | – | KMD | |
06-10-2012 | Maasdijk | – | Victoria’04 |
Zat. 3de Klasse D
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
06-10-2012 | Rockanje | – | Rijnmond HS | |
06-10-2012 | ’s Gravendeel | – | Stellendam | |
06-10-2012 | Rhoon | – | Vlotbrug | Afgelast |
06-10-2012 | Botlek | – | NBSVV | |
06-10-2012 | Oud-Beijerland | – | Binnenmaas | |
06-10-2012 | SSS | – | DBGC | |
06-10-2012 | DJS | – | SNS |
Zat. 4de klasse B
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
06-10-2012 | Linschoten | – | Moerkapelle | |
06-10-2012 | Bergambacht | – | ||
06-10-2012 | Siveo’60 | – | Alphia | |
06-10-2012 | SPV’81 | – | SVS | |
06-10-2012 | WDS | – | Sportief | |
06-10-2012 | Rijnstreek | – | Hazerw. Boys | |
06-10-2012 | Zestienhoven | – | Lekkerkerk |
Zat. 4de Klasse D
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
06-10-2012 | GGK | – | DVO’32 | |
06-10-2012 | HBSS | – | Vredenburch | |
06-10-2012 | PKC’85 | – | VVK’68 | |
06-10-2012 | Hargasport | – | Hermes DVS | |
06-10-2012 | Swift Boys | – | Loosduinen | |
06-10-2012 | HPSV | – | Verburch | |
06-10-2012 | GDA | – | Quintus |
Zat. 4de Klasse E
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
06-10-2012 | TransvaliaZW | – | Bernisse | |
06-10-2012 | Simonshaven | – | Hermandad | |
06-10-2012 | – | WCR | ||
06-10-2012 | Real Parbo | – | Egelantier Boys | |
06-10-2012 | SDV | – | RFC 2000 | |
06-10-2012 | Poortugaal | – | Zwartewaal | |
06-10-2012 | RVV Kocatepe | – | LMO |
Zat. 4de Klasse F
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
06-10-2012 | IJvv Zwervers | – | Herkingen’55 | Afgelast |
06-10-2012 | NTVV | – | Zinkwegse Boys | |
06-10-2012 | DRL | – | ZBVH | Afgelast |
06-10-2012 | Zuiderpark | – | DVV’09 | |
06-10-2012 | WFB | – | Melissant | |
06-10-2012 | GOZ | – | Piershil | |
06-10-2012 | Goudsw. Boys | – | OFB |