Rockanje had zich de start van de competitie heel wat anders voorgesteld dan dat deze tot nu toe verloopt. Ook de tweede competitie ronde werd met een gevoelige nederlaag afgesloten. Het eerste half uur zag het er niet naar uit dat Binnenmaas uiteindelijk eenvoudig de punten mee naar de Hoekse waard zou nemen. Een half uur waren de ploegen tegen elkaar opgewassen , toen was het Dannij Maijers die ineens vrij baan had richting Rockanje doel en vrij voor invaller doelman Kevin Klink geen fout maakte 0-1.
Hierna was het Binnenmaas wat het beste van het spel kreeg in de 38e min. rommelt Jan Vos zich door de Rockanje defensie en bracht zijn ploeg op 0-2. In de 45e min krijgt Rockanje een indirecte vrije trap te nemen binnen het zestien meter gebied van de tegenstander waarbij het gehele elftal van Binnenmaas in de muur stond , bij zo’n situatie heb je wat geluk nodig en dat had Binnenmaas wel en Rockanje niet, tot tweemaal toe werd de bal goed ingeschoten maar beide keren werd de bal in het woud van benen geblokt, rust 0-2 Zo was er even voor rust een kans om de aansluitings treffer te maken vlak na rust deed zich de beste mogelijkheid voor om deze te scoren.Ronald vd Steen werd een scorings kans ontnomen waarbij de bal op de stip kwam te leggen en de veroorzaker de tocht naar de kleedkamer kon maken. Zo kregen we het één op één duel Richard Molengraaf tegen Leroy Zuiddam , eerstgenoemde faalde dus hield de keeper zijn ploeg op 0-2 .Binnemaas met 10 man leek het alleen maar makkelijke te krijgen achterover leunend op de voorsprong kon het zich op de counter concentreren en deed dit dan ook met verve. In de 55e min was er een uitstekend schot van Jim van Eck waarbij de lat voor Rockanje redding bracht.
Vijf minuten later was het toch raak Danny Maijers draait zich knap vrij en schiet 0-3 in. In 70e min. stopt Kevin klink een strafschop van John Maijers en houd zo de stand nog enigszins draaglijk. Tien minuten voor tijd brengt invaller Mark de Vries de stand op 1-3 , de wedstrijd was op dat moment echter allang gespeeld in de slotfase zagen we nog een schot van Binnenmaas dat via binnenkant paal het veld weer instuitte. In blessuretijd werd het nog 1-4 uit een afstandschot dat over de Rockanje doelman heen doeltrof.
{loadposition ads}