BZC’95 begon de competitie zondagmiddag op sportpark de Vaan tegen angstgegner Flakkee,2 jaar geleden toen BZC’95 het kampioenschap behaalde was de ploeg uit goeree-overflakkee de enige ploeg die BZC’95 punten afhandig wist te maken door 2x te winnen. Na zich vorig jaar te hebben gehandhaafd is het de wens van trainers Brayen Wolff en Jan van Wurmond om dit jaar met BZC’95 in ieder geval mee te gaan doen in het linker rijtje.
Gelijk vanaf het begin van de wedstrijd was duidelijk dat BZC’95 maar 1 ding voor ogen had , winnen , en zette dan ook gelijk vol druk naar voren , wat al snel resulteerde in een aantal mogelijkheden. Na 18 minuten was het raak door een goed genomen vrije trap die Quincy Arnhem mooi in de bovenhoek krulde. 5 minuten later lag de 2-0 al in het netje na de mooiste aanval van de middag , wederom afgerond door Quincy. BZC’95 bleef aandringen en het wachten was dan ook op de 3-0 , die kwam dan ook vlak voor rust op naam van Dylan van der Laan die een corner fraai achter de keeper van Flakkee kopte.
De tweede helft was een kat en muisspel tussen de aanvallers van BZC’95 en de verdedigers van Flakkee , de ene na de andere mogelijkheid diende zich aan en de aanvallers van BZC’95 wisten hier wel raad mee , BZC’95 wist uit te lopen naar 10-0 door doelpunten va Ceasar Mendes Teixera 3x , Ilker Sevdi 2x , Elzan Semovic en Quincy Arnhem. In de negentigste minuut maakte Flakkee nog wel de ere treffer , waardoor de eindstand van 10-1 op het bord kwam. Complimenten aan de goed leidende scheidsrechter en aan de spelers van Flakkee die ondanks de zware nederlaag zeer sportief bleven spelen en daardoor geen van beide ploegen tegen kaarten aanliepen.
{loadposition ads}
{loadposition shop2}