Komend weekend is het heel ander weer dan het vorige tropische weekend. Vanavond en vannacht wordt de bewolking dikker en er volgen enkele buien. Bij een matige wind uit het zuiden tot zuidwesten koelt het af naar 16 graden.
Morgen is er veel bewolking, er vallen een aantal buien, lokaal mogelijk met onweer, maar er zijn ook droge momenten en van plaats tot plaats kan de hoeveelheid neerslag sterk verschillen. De wind is krachtig en komt uit het zuidwesten. In de middag wordt het maximaal 20 graden.
In de nacht van zaterdag op zondag blijft de kans op enkele buien groot. Het blijft stevig waaien uit het westen tot zuidwesten en het koelt af naar 15 graden.
Zondag wordt met een krachtige westelijke stroming koelere lucht aangevoerd, waarin opnieuw een aantal buien worden aangevoerd. Met 18 graden maximaal buiten de buien om wordt het een koele dag. Tijdens buien is het enkele graden koeler.
Maandag is het overal weer droog en loopt de temperatuur bij weinig wind uit het zuiden op naar 20 à 21 graden.
Zaterdag om 08.30 uur en 12.30 uur en zondag om 10.00 uur is op radio Rijnmond nog de laatste weersverwachting te horen van Leen.
Zaterdag: 100% kans op doorgaan van de wedstrijden van het 1e elftal
Zondag: 100% kans op doorgaan van de wedstrijden van het 1e elftal
Meer informatie over het weer kunt u vinden op www.leendekoning.nl
{loadposition ads}