WCR heeft afgelopen zondag thuis op sportcomplex “De Omloop” ook de terugwedstrijd tegen Erasmus met dezelfde cijfers (2 – 1) weten te winnen als een week ervoor in Den Haag. Hierdoor staan de mannen van trainer Henri van Zeist in de finale van de nacompetitie, die zal gaan over 2 wedstrijden (op 03 juni uit en 10 juni thuis) tegen O.V.V. uit Oostvoorne.
Ondanks de nederlaag een week eerder had Erasmus op “De Omloop” de strijd nog niet opgegeven en startte deze middag met een offensief en zette WCR direct onder druk. Tot echte kansen leidde dit echter niet. De 1e echte kans deed zich in de 13e minuut aan de andere kant van het veld voor. Middenvelder Giovanni Delgado verscheen alleen voor de Eramus-doelman en plaatste de bal in de hoek. Als een kan snoek dook de Erasmus-goalie naar het speeltuig en voorkwam hiermee een Rhoonse treffer. Er volgde nog meer kansen voor de Rhoonse trots, maar door onzorgvuldigheid werden deze verkwanseld. Deze onzorgvuldigheid leidde dan ook de 0 – 1 in.
WCR was in balbezit en plaatste een aanval. Deze aanval werd afgeslagen en direct counterde Erasmus richting WCR-sluitpost Sander Olsthoorn. De bal werd breed gelegd richting de 2e paal, waar een Erasmus-speler deze ongehinderd kon binnen tikken. Door dit doelpunt was de stand gelijk en zou, wanneer dit de eindstand was, een verlenging en eventueel strafschoppen volgen. Zover wilde WCR het niet laten komen en begreep de boodschap. Paul van Nielen had de theezakjes al uit de verpakking gehaald om de thee in de rust te verzorgen, toen Leandro Cardoso op rechts weg was en een prima voorzet afleverde. Jeffrey Borges Querido schatte deze op waarde in en prikte de bal tegen de touwen. Na rust een beter WCR, dus ook kansen. De 1e was voor Jeffrey Borges Querido. Hij had alleen de pech dat de bal stuiterde, waardoor hij in de 59e minuut het leder tegen de Erasmus-keeper aanschoot.
De volgende was 7 minuten later voor Giovanni Delgado. Na een prima combinatie met Leandro Cardoso, op randje buitenspel, tikte hij de bal in het Erasmus-doel en was de Rhoonse voorsprong een feit. Hiermee was het Haagse verzet nog niet gebroken. Sander Olsthoorn hield met een aantal prima reddingen de voorsprong vast en was met het stoppen van een strafschop in de 81e minuut de man of the match. Deze domper kwam Erasmus niet meer te boven, waardoor WCR zich kan op gaan maken voor de 2 wedstrijden met OVV, waar oud WCR-speler Rudy Bänffer speelt, met als inzet een plaats in de 2e klasse.
{loadposition ads}