In het treffen tussen Aeolus en Ommoord was lange tijd vrij weinig opzienbarends waar te nemen. In de eerste helft waren bij ploegen niet bij machte enigszins behoorlijk voetbal op de kunstgrasmat te leggen. Toen echter Aeolus op voorsprong kwam en beide ploegen door een incident met 10 man verder moesten, schrok Ommoord wakker.
De ploeg van Peter Ketting boog een achterstand in korte tijd om naar een 1-3 voorsprong en won de strafschoppen na afloop beter. Vlak na rust brak Rodchenko Monkou de wedstrijd open. Niet veel later was het echter wederom Aeolus was het strijdvuur bij Ommoord aanstak. Een domme handeling van Romano Seedorf (Aeolus), die zijn tegenstander beetpakte, leidde ertoe dat zowel de aanstichter (Linger) als degen die erop reageerde (Scheepstra) met een rode kaart het veld dienden te verlaten.
Daarna nam Ommoord het heft in handen en liep het binnen tien minuten uit naar een comfortabele voorsprong. Gouden wissel Chaw Fung Cheung zette Ommoord op gelijke hoogte en was tien minuten later ook verantwoordelijk voor de 1-3. Tussendoor zette rechtsback Randy Oliemans Ommoord nog op voorsprong.
{loadposition ads}