Vanavond en vannacht is er veel bewolking. Later vannacht kan er plaatselijk wat lichte regen vallen. Bij een matige noordelijke wind koelt het af naar 6 graden. Morgen komt de wind uit het noorden tot noordoosten.
De wind is matig van kracht, kracht 4, en vooral in de ochtend kan er lokaal nog enige lichte regen vallen. In de middag blijft het vrijwel overal droog. Het wordt maar 10 graden. Bij een stevige wind uit het noorden voelt het nog wat kouder aan. In de nacht van zaterdag op zondag en ook zondag overdag houdt de bewolking de overhand.
Er komen slechts enkele opklaringen voor. In de nacht koelt het af naar 4 graden, overdag blijft de temperatuur steken bij 10 graden, zodat we een koud weekend gaan meemaken. Het blijft zondag wel op de meeste plaatsen droog. Na het weekend loopt de temperatuur iets op, maar vanaf dinsdag is de kans op neerslag groot.
Zaterdag om 08.30 uur en 12.30 uur en zondag om 10.00 uur is op radio Rijnmond nog de laatste weersverwachting te horen van Leen.
- Zaterdag: 100% kans op doorgaan van de wedstrijden van het 1e elftal
- Zondag: 100% kans op doorgaan van de wedstrijden van het 1e elftal
Meer informatie over het weer kunt u vinden op www.leendekoning.nl
{loadposition ads}