Hierbij het programma van de competitiewedstrijden die worden gespeeld op zondag 13 mei.
Zon Hoofdklasse A
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
13-05-2012 | ADO’20 | – | FeyenoordAV | 4-2 |
13-05-2012 | Alphense Boys | – | Chabab | 1-1 |
13-05-2012 | Elinkwijk | – | Purmersteijn | 0-4 |
13-05-2012 | RKAVV | – | Westlandia | 1-2 |
13-05-2012 | Zouaven | – | Nieuwenhoorn | 1-1 |
13-05-2012 | HFC | – | DHC | 2-1 |
13-05-2012 | Leonidas | – | AFC’34 | 5-1 |
{loadposition ads}
Zon. 1ste Klasse B
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
13-05-2012 | Papendrecht | – | Excelsior’20 | 0-1 |
13-05-2012 | VUC | – | SJC | 4-4 |
13-05-2012 | GDA | – | HVV | 1-2 |
13-05-2012 | Boshuizen | – | UVS | 1-2 |
13-05-2012 | Neptunus-Schiebroek | – | VELO | 2-1 |
13-05-2012 | ADO Den Haag | – | Pancratius | 1-4 |
13-05-2012 | Nieuwerkerk | – | Quick | 0-2 |
{loadposition ads}
Zon. 2de klasse D
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
13-05-2012 | Kocatepe | – | JHR | 1-4 |
13-05-2012 | DCV | – | SCO’63 | 1-0 |
13-05-2012 | DRL | – | OVV | 2-4 |
13-05-2012 | Dilettant | – | TOGB | 2-3 |
13-05-2012 | PFC | – | VOC | 2-3 |
13-05-2012 | Poortugaal | – | Spartaan’20 | 1-2 |
13-05-2012 | CVV Zwervers | – | UNIO | 4-1 |
{loadposition ads}
Zon. 3de Klasse B
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
13-05-2012 | Mozaiek | – | Excelsior R. | 3-1 |
13-05-2012 | VFC | – | ESTO | 4-2 |
13-05-2012 | Hermes DVS | – | GLZ/Delfshaven | 4-2 |
13-05-2012 | ONA | – | VEP | 2-2 |
13-05-2012 | SVV | – | Stolwijk | |
13-05-2012 | Bodegraven | – | Groeneweg | 3-3 |
13-05-2012 | ASW | – | XerxesDZB | 2-6 |
Zon. 3de Klasse D
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
13-05-2012 | AGE | – | DHZ | 2-2 |
13-05-2012 | Swift Boys | – | WCR | 2-7 |
13-05-2012 | OHVV | – | BZC’95 | 4-2 |
13-05-2012 | Slikkerveer | – | TransvaliaZW | 7-2 |
13-05-2012 | CKC | – | DEHMusschen | 1-0 |
13-05-2012 | Hekelingen | – | SpartaAV | 5-3 |
13-05-2012 | Antibarbari | – | LMO | 2-1 |
{loadposition ads}
Zon. 4de Klasse E
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
13-05-2012 | Hillegersberg | – | Steeds Hooger | |
13-05-2012 | VOB | – | Zwarte Pijl | |
13-05-2012 | HOV/DJSCR | – | Blijdorp | – |
13-05-2012 | Ommoord | – | CWO | 4-3 |
13-05-2012 | NOCKralingen | – | HWD | 1-2 |
{loadposition ads}