In het duel tegen middenmoter Antibarbari begon Slikkerveer zeer voortvarend. Nadat in de eerste minuut Steven van Dongen nog over het doel schoot, was het aanvoerder Mike van Dongen, die een minuut later het net wel liet bollen. Een perfecte voorzet via de rechterflank van Hugo A-Tjak werd bij de tweede paal beheerst ingeschoten: 1-0. Daarna bleef Slikkerveer de wedstrijd onder controle houden en kreeg het een aantal kansen om de score te verhogen. Een vrije trap van Mike van Dongen verdween net naast de verkeerde kant van de paal, Johan van Wijk zag eerst een schot gepakt worden door de keeper en even later een lobje net naast gaan. Pas in de 39-ste minuut kreeg Antibarbari haar eerste kans maar het schot ging over het doel van Kevin Brouwer. Vijf minuten voor rust kopte Johan van Wijk zijn negentiende treffer van dit seizoen binnen uit een perfecte voorzet van Hugo A-Tjak. Deze 2-0 stand was tevens de ruststand.
In de tweede helft leek Slikkerveer een stapje terug te doen, waardoor Antibarbari het initiatief kreeg. Binnen negen minuten tijd was de 2-0 voorsprong voor de ploeg van trainer Richard Mank omgebogen in een 2-3 voorsprong voor de Rotterdamse studenten. In de 54-ste minuut tikte Hannes Stotefalke van dichtbij de 2-1 binnen. Twee minuten later verraste Steven Duijvesteijn Slikkerveer-goalie Brouwer met een strak schot in de korte hoek: 2-2. In de 63-ste minuut nam Antibarbari zelfs een 2-3 voorsprong nadat een vrije trap niet goed verwerkt was in de defensie en Masud Hooi van dichtbij inschoot. Tien minuten later kwam Slikkerveer nog goed weg na een bal op de paal. Pas daarna nam Slikkerveer het heft weer in handen en zocht het nadrukkelijker de aanval. Schoten van Jeffrey Jansen en Steven van Dongen waren eerst nog niet zuiver genoeg. Het duurde tot de 81-ste minuut voor Slikkerveer weer perspectief kreeg. Steven van Dongen werd op weg naar het doel in het strafschopgebied gestuit door doelman Mike van de Sande van Antibarbari, waarna de goed leidende scheidsrechter Hans den Boer, de bal op de stip legde. Van Dongen benutte de strafschop zelf door beheerst binnen te schieten: 3-3. In de slotfase kon het nog beide kanten op, maar was het geluk aan de zijde van de koploper. Invaller Ken Masdjedi van Antibarbari schoot voorlangs en de 17-jarige invaller Robert Kosten van Slikkerveer schoot via de binnenkant van de paal wel raak: 4-3. In de blessuretijd die nog volgde was het voor het aanwezige publiek zeer spannend of er nog verandering in de stand zou komen, maar het bleef bij 4-3, zodat Slikkerveer met een spectaculaire ontknoping in de slotfase toch nog de volle winst binnen wist te halen. Doordat de concurrenten op de ranglijst OHVV en AGE ook wonnen, blijft het verschil slechts respectievelijk twee en drie punten. CKC lijkt na het verlies tegen Hekelingen uitgeschakeld voor de titel. Komende Tweede Paasdag volgt een inhaalprogramma in de derde klasse D, waarbij Slikkerveer op het eigen Reijerpark om 15.00 uur zal aantreden tegen Swift Boys.
Opstelling Slikkerveer:
Kevin Brouwer, Hugo A-Tjak, Steven de la Rambelje, Daan Koekebacker, Bart Spronk, Afendy Tuharea, Mike van Dongen, Kevin Birahij, Steven van Dongen, Jeffrey Jansen (82 – Robert Kosten) en Johan van Wijk (45 – Kiefer van der Padt).
Opstelling Antibarbari:
Mike van de Sande, Andre da Rosa Lopes, Mark van der Heijden, Edwin van Buuren, Wouter Bekkers (87 – Kevin Bloklander), Nick Glaser, Frank Bosman (69 – Ken Masdjedi), Luuk Overdevest (86 – Jeroen Janssen), Hannes Stotefalke, Masud Hooi en Steven Duijvesteijn.
{loadposition ads}