Hierbij het programma van de competitiewedstrijden die worden gespeeld op zaterdag 21 april. In de vierde klasse E zijn de duels Egelantier Boys – Poortugaal en TransvaliaZW – RFC 2000 afgelast.
Zaterdag Topklasse
Datum | Thuis | | Uit | | |
---|
21-04-2012 | ARC | – | Rijnsburgse Boys | 1-4 | |
21-04-2012 | Capelle | – | Excelsior’31 | 0-1 | |
21-04-2012 | HHC Hardenberg | – | Barendrecht | 1-3 | |
21-04-2012 | Katwijk | – | GVVV | 3-1 | |
21-04-2012 | Montfoort | – | Harkemase Boys | 0-1 | |
21-04-2012 | Genemuiden | – | Spakenburg | 0-6 | |
21-04-2012 | SVZW | – | Noordwijk | 1-6 | |
21-04-2012 | IJsselmeervogels | – | Lisse | 2-3 | |
Zat. Hoofdklasse B
Datum | Thuis | | Uit | | |
---|
21-04-2012 | RVVH | – | Nivo Sparta | 4-2 | |
21-04-2012 | XerxesDZB | – | Excelsior M. | 1-2 | |
21-04-2012 | Kozakken Boys | – | Kloetinge | 2-1 | |
21-04-2012 | Heerjansdam | – | ASWH | 1-3 | |
21-04-2012 | Scheveningen | – | Zwaluwen | 3-1 | |
21-04-2012 | LRC | – | Nieuw-Lekkerland | 0-1 | |
21-04-2012 | Hoek | – | Achilles Veen | 3-2 | |
Zat. 1ste klasse B
Datum | Thuis | | Uit | | |
---|
21-04-2012 | Leonidas | – | BVCB | 1-3 | |
21-04-2012 | Spijkenisse | – | DSO | 1-2 | |
21-04-2012 | Smitshoek | – | FC Breukelen | 1-2 | |
21-04-2012 | Nootdorp | – | Alexandria’66 | 4-2 | |
21-04-2012 | RCL | – | FC ’s Gravenzande | 3-2 | |
21-04-2012 | Deltasport | – | GHC | 1-0 | |
21-04-2012 | Rijnvogels | – | Vitesse Delft | 3-0 | |
Zat. 1ste klasse C
Datum | Thuis | | Uit | | | |
---|
21-04-2012 | Roda Boys | – | VVGZ | 1-1 | | |
21-04-2012 | De Zwerver | – | Oranje Wit | 3-2 | | |
21-04-2012 | SC Everstein | – | Sliedrecht | 0-4 | | |
21-04-2012 | Heinenoord | – | VVC’68 | 1-1 | | |
21-04-2012 | GPC Vlissingen | – | Almkerk | 1-0 | | |
21-04-2012 | Stedeco | – | Rijsoord | 4-1 | | |
21-04-2012 | Zaamslag | – | Alblasserdam | 2-3 | | |
Zat. 2de klasse C
Datum | Thuis | | Uit | | | |
---|
21-04-2012 | Gouda | – | Oegstgeest | 3-2 | | |
21-04-2012 | DUNO | – | MVV’27 | 2-2 | | |
21-04-2012 | HVC’10 | – | SVC’08 | 1-0 | | |
21-04-2012 | LYRA | – | Zevenhoven | 2-1 | | |
21-04-2012 | Haaglandia | – | Valken’68 | 3-1 | | |
21-04-2012 | Forum Sport | – | RAS | 2-1 | | |
21-04-2012 | Roodenburg | – | DSVP | 0-1 | | |
Zat. 2de Klasse D
Datum | Thuis | | Uit | | |
---|
21-04-2012 | Den Bommel | – | Zuidland | 3-1 | |
21-04-2012 | Rhoon | – | ’s Gravendeel | 1-2 | |
21-04-2012 | Rozenburg | – | Pernis | 6-1 | |
21-04-2012 | PPSC | – | VDL | 0-5 | |
21-04-2012 | NSVV | – | TOGR | 4-3 | |
21-04-2012 | Spirit | – | CWO | afg. | |
21-04-2012 | SHO | – | Strijen | 1-1 | |
Zat. 3de Klasse A
Datum | Thuis | | Uit | | |
---|
21-04-2012 | TAVV | – | Be Fair | 2-2 | |
21-04-2012 | Rohda’76 | – | Koudekerk | 4-3 | |
21-04-2012 | Schoonhoven | – | Zwammerdam | 0-0 | |
21-04-2012 | Moerkapelle | – | Floreant | 1-4 | |
21-04-2012 | CVC Reeuwijk | – | WDS | 2-1 | |
21-04-2012 | BSC’68 | – | Berkel | 2-4 | |
21-04-2012 | Perkouw | – | Soccer Boys | 3-2 | |
Zat. 3de Klasse C
Datum | Thuis | | Uit | | |
---|
21-04-2012 | IJvv Zwervers | – | Victoria’04 | 1-2 | |
21-04-2012 | Neptunus-Schiebroek | – | VVK’68 | 2-0 | |
21-04-2012 | CION | – | Zestienhoven | 2-1 | |
21-04-2012 | VVOR | – | Lombardijen | 1-2 | |
21-04-2012 | CVV-Mercurius | – | MSV’71 | 3-1 | |
21-04-2012 | Rijnmond HS | – | Maense | 1-2 | |
21-04-2012 | Maasdijk | – | Honselersdijk | 1-2 | |
Zat. 3de Klasse D
Datum | Thuis | | Uit | | |
---|
21-04-2012 | Oude Maas | – | SSS | 2-3 | |
21-04-2012 | Bernisse | – | Oud-Beijerland | 1-4 | |
21-04-2012 | Bolnes | – | Botlek | 1-0 | |
21-04-2012 | WFB | – | Hellevoetsluis | 1-4 | |
21-04-2012 | Piershil | – | Rockanje | 0-0 | |
21-04-2012 | NBSVV | – | Binnenmaas | 1-2 | |
21-04-2012 | Zinkwegse Boys | – | Brielle | 0-4 | |
Zat. 4de klasse B
Datum | Thuis | | Uit | | |
---|
21-04-2012 | SDV | – | Aarlanderveen | 2-1 | |
21-04-2012 | SVS | – | Rijnstreek | 2-1 | |
21-04-2012 | Hermandad | – | Siveo’60 | 2-4 | |
21-04-2012 | GSV | – | Linschoten | 0-12 | |
21-04-2012 | Kamerik | – | Oudewater | 0-3 | |
21-04-2012 | Sportief | – | SPV’81 | 3-0 | |
21-04-2012 | DCV | – | Alphia | 5-2 | |
Zat. 4de Klasse D
Datum | Thuis | | Uit | | |
---|
21-04-2012 | Marine | – | Ariston’80 | 1-10 | |
21-04-2012 | Wassenaar | – | Wilhelmus | 1-4 | |
21-04-2012 | | – | DVC | | |
21-04-2012 | Haagse Hout | – | Semper Altius | 2-0 | |
21-04-2012 | Verburch | – | KSD | 3-2 | |
Zat. 4de Klasse E
Datum | Thuis | | Uit | | |
---|
21-04-2012 | GGK | – | Zuiderpark | 0-1 | |
21-04-2012 | Real Parbo | – | Simonshaven | 5-1 | |
21-04-2012 | Zwartewaal | – | DRL | 4-1 | |
21-04-2012 | Vlotbrug | – | WCR | 4-0 | |
21-04-2012 | DEHMusschen | – | | | |
21-04-2012 | TransvaliaZW | – | RFC 2000 | AFG. | |
21-04-2012 | Egelantier Boys | – | Poortugaal | AFG. | |
{loadposition ads}