zaterdag, juli 19, 2025
  • Inloggen
  • Registratie
  • Mijn profiel
  • Mijn VR+
  • VR+ Poule
    • VR+ Poule (Stand)
    • VR+ Poule (Voorspellen)
  • Kortingsacties
  • Uitloggen
No Result
View All Result
VoetbalRotterdam
Advertisement
  • Home
  • Nieuws
    • Adverteren
    • Contact
    • Clubservice
      • Vacature aanmelden
      • Vacatures (Voetbal)
        • Oefenwedstrijden (jeugd)
    • Columns
    • Interviews
    • Laatste Nieuws
    • Leen’s weersverwachting
    • Overig
      • Oefenwedstrijd gezocht
      • Verslagen
        • Zaterdag
          • Overschrijvingen
    • Scheidsrechter op Maat
    • Vacature aanmelden
    • Vacatures (Voetbal)
    • Disclaimer
  • Standen
    • Overzicht
    • Cups
      • VoetbalRijnmond Cup
      • VR-Trophy (Winter)
      • Landelijke KNVB-Beker
      • Vlaardings Kampioenschap
    • Vrouwen
      • Nieuws
      • Standen Vrouwenvoetbal
      • Programma Vrouwenvoetbal
      • Uitslagen Vrouwenvoetbal
  • Betaald Voetbal
    • Betaald Voetbal Nieuws
    • Stand Eredivisie
    • Stand Eerste Divisie
    • Feyenoord
    • Sparta
    • Excelsior R.
    • FC Dordrecht
  • Livescore
  • VR +
    • VR+ Inloggen
    • VR+ Registratie
    • VR+ Profiel
    • VR+ Kortingsacties
    • VR+ Poule (Voorspellen)
    • VR+ Poule (Stand)
    • VR + Overzicht
  • Sponsoravond
STANDEN
LIVESCORE
  • Home
  • Nieuws
    • Adverteren
    • Contact
    • Clubservice
      • Vacature aanmelden
      • Vacatures (Voetbal)
        • Oefenwedstrijden (jeugd)
    • Columns
    • Interviews
    • Laatste Nieuws
    • Leen’s weersverwachting
    • Overig
      • Oefenwedstrijd gezocht
      • Verslagen
        • Zaterdag
          • Overschrijvingen
    • Scheidsrechter op Maat
    • Vacature aanmelden
    • Vacatures (Voetbal)
    • Disclaimer
  • Standen
    • Overzicht
    • Cups
      • VoetbalRijnmond Cup
      • VR-Trophy (Winter)
      • Landelijke KNVB-Beker
      • Vlaardings Kampioenschap
    • Vrouwen
      • Nieuws
      • Standen Vrouwenvoetbal
      • Programma Vrouwenvoetbal
      • Uitslagen Vrouwenvoetbal
  • Betaald Voetbal
    • Betaald Voetbal Nieuws
    • Stand Eredivisie
    • Stand Eerste Divisie
    • Feyenoord
    • Sparta
    • Excelsior R.
    • FC Dordrecht
  • Livescore
  • VR +
    • VR+ Inloggen
    • VR+ Registratie
    • VR+ Profiel
    • VR+ Kortingsacties
    • VR+ Poule (Voorspellen)
    • VR+ Poule (Stand)
    • VR + Overzicht
  • Sponsoravond
No Result
View All Result
VoetbalRotterdam
No Result
View All Result
Home Zaterdagvoetbal Derde Klasse (za)

Zestienhoven wint van MSV’71

Redactie VoetbalRotterdam.nl Redactie VoetbalRotterdam.nl
5 maart 2012
in Derde Klasse (za)
0
1
Deelacties
Deel op FacebookDeel op Twitter

Voor het eerst in de historie ontving Zestienhoven het Maassluise MSV’71. Doordat men jaren geleden overstapte van het zondagvoetbal naar het zaterdagvoetbal, was het nog niet eerder voorgekomen dat beide teams elkaar troffen. De uitwedstrijd was weliswaar in 1-1 geëindigd, maar aan Rotterdamse kant werd voor de wedstrijd van afgelopen zaterdag toch echt MSV’71 als een van de best voetballende ploegen in de afdeling aangemerkt.

Het zou daarom een lastige wedstrijd worden, die gespeeld werd op een gezellig gevuld complex. De wedstrijd onder leiding van arbiter van Eersel zou uitgroeien tot een boeiend duel, dat tot aan de slotseconde spannend bleef. De gasten in het zwart-witte tenue waren aan het begin van de wedstrijd de bovenliggende partij, men liet zien over uiterst behendige spelers te beschikken, die het de thuisclub zeer lastig maakten. Zestienhoven echter knokte zich, na de eerste 10 minuten, terug in de wedstrijd.

In de wetenschap dat 16hoven in 2012 nog ongeslagen is, was het geloof in eigen kunnen aanwezig en zagen we dat de eerste (levens)grote kans in de wedstrijd voor de thuisclub was. Via enkele schijven belandde de bal voor de voeten van Jeffrey Verbaan, die alleen voor doelman van der Kaay zijn meerdere moest erkennen. De ervaren doelman redde met zijn benen bekwaam en voorkwam zo een achterstand voor zijn ploeg. De MSV-ers waren weliswaar in die beginfase beter geweest, maar dit zonder echte kansen te creëren. De teams waren duidelijk opgewassen tegen elkaar, waardoor er een levendig en dus boeiend duel ontstond. Het was weer de thuisclub dat deze keer echt op voorsprong leek te komen; Steffen van Oers lanceerde Gijs Woldring in de diepte. Gijs lobde de bal over de uitvallende doelman, maar ondanks het gejuich aan de zijkant van het veld verdween de bal centimeters aan de verkeerde kant van de paal. Nog steeds 0-0 dus en het bleef maar heen en weer gaan. Eric v.d. Voort raakte de bal verkeerd, waardoor een MSV spits vlak voor doelman Neijman kon inschieten, maar hij zag zijn inzet gekeerd worden door de doelman. Aan de andere kant claimde 16hoven een strafschop, omdat Steffen van Oers zou zijn neergelegd, maar arbiter van Eersel besliste anders.

Al met al dus een leuk duel om naar te kijken dat zeker nog niet was beslist. Tijdens de welverdiende theepauze was iedereen het er in de goed gevulde kantine over eens dat 16hoven knokte voor wat het waard was en dat de 2e helft erg spannend zou worden. Men zou gelijk krijgen. De 2e helft ging verder zoals de 1e helft geëindigd was: het bleef over en weer gaan! De situaties waren voor beide doelen weliswaar meer dreigend dan gevaarlijk te noemen, maar dat deed niets af aan het leuke schouwspel van deze middag. Ook al kwam Jeffrey Verbaan eenmaal wel degelijk in goede scoringspositie, maar hij zag zijn schot naast het doel vliegen. Het waren de gasten uit Maassluis die de leiding namen in dit duel. Een vrije trap (ca. 25 meter) van spits Jorge Gomes, die via beide palen alsnog over de lijn rolde en zo dus doelman Neijman het nakijken gaf, zorgde voor de 0-1. De vreugde aan MSV’71 zijde was terecht groot, in dit duel kon de eerste ploeg die scoorde weleens de winnaar zijn.

Even leek de thuisclub geslagen. Men had duidelijk even tijd nodig om de tegenslag te verwerken en moest uitkijken dat een nieuwe tegenstoot niet de voortijdige beslissing zou brengen. Mickey Neijman moest in deze fase in actie komen om de 0-2 te voorkomen. Met succes gelukkig, dus bleef 16hoven in de race. Toen de gasten niet in staat bleken echt verder door te drukken, bleek de veerkracht van 16hoven maar weer eens. Het laatste kwartier brak aan en de thuisclub vocht zich terug in de wedstrijd. Er kwamen wat momenten voor het doel van de eerder genoemde Van der Kaay en er ontstond weer geloof in eigen kunnen. Invaller Alex Semedo kreeg een goede kans, maar wist niet te scoren. Zestienhoven voerde de druk verder op met de gelijkmaker tot gevolg. Een hoekschop bereikte bij de 2e paal Claudio Santos Silva, die vrijstaand de bal in het doel kopte: 1-1.

Een doelpunt dat met groot gejuich werd ontvangen aan de kant van de thuisspelende club. Dat kort hierna Tommy Pronk vrij voor de keeper werd gezet en geen fout maakte, leidde helemaal tot dolle vreugde, want het was werkelijk binnen 2 minuten 2-1 voor de thuisclub. De wedstrijd, die daarvoor gespeeld leek, sloeg ineens totaal om in 16hoven’s voordeel; wat een wedstrijd en wat een ontknoping. Maar de laatste 5 minuten moesten nog gespeeld worden natuurlijk. Het draaide uiteindelijk uit op een zege voor de thuisclub, maar dat was met name te danken aan invaller Barry Heezen, die in de allerlaatste minuut een bal van de lijn haalde tijdens een scrimmage op de doellijn en dat terwijl de armen al omhoog gingen aan MSV’71 zijde.

Het eindsignaal van arbiter van Eersel werd in het Rotterdamse kamp met groot enthousiasme gevierd (uit de laatste 5 wedstrijden nu 11 punten), daar waar de Maassluizers een forse domper te verwerken kregen, want wie gaf nog wat voor de kansen van 16hoven in de 80e minuut? Het venijn zat dus in de staart deze middag. Volgende week opnieuw een interessante partij op het programma. Koploper Lombardijen krijgt 16hoven op bezoek. Aan de zijde van 16hoven ontvingen Volkan Unlu en Steffen van Oers en gele kaart, wat uitgerekend in beide gevallen leidt tot een schorsing voor deze wedstrijd. Deze week dus zaak voor trainer Peter van Vugt om de boel eens rustig op een rijtje te zetten voor deze partij.

{loadposition ads}

DelenTweetVerzenden

Gerelateerde Artikelen

Programma Schiedams Kampioenschap bekend
Laatste Nieuws

Programma Schiedams Kampioenschap bekend

Redactie VoetbalRotterdam.nl
18 juli 2025
MK250125MK250218003 scaled
Laatste Nieuws

Djevencio van der Kust (Sparta) naar Heracles

Redactie VoetbalRotterdam.nl
18 juli 2025

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

VR+ Artikelen

Zuidland 4
Interviews

Glenn den Uijl verrast in debuutjaar bij Zuidland: ‘Een leerzaam seizoen en veel ambitie voor de toekomst’

6 mei 2025
Quincy de Lobel twijfelde heel lang: ‘Ik blijf voetballen bij OACN in de zaal en ga toch door bij SC Botlek’
Interviews

Alain Obert, de behendige aanvaller van CKC: ‘Wij zouden eigenlijk altijd op kunstgras willen voetballen’

6 mei 2025
Akkermans met DVV’09 op drempel van promotie: ‘Selectie is hongerig, breed en gewend om hard te werken’
Interviews

Akkermans met DVV’09 op drempel van promotie: ‘Selectie is hongerig, breed en gewend om hard te werken’

5 mei 2025
Ommoord1
Interviews

Ommoord bijna terug in vierde klasse: ‘Ploeg weet dat we er nog niet zijn’

5 mei 2025
Rick Wils, spits van De Jodan Boys: ‘De technische staf zegt dat ik luier moet worden’
Interviews

Jack van den Berg legt uit wat hij doet bij Smitshoek: ‘Ik hoop dat we over een tijd zoveel mogelijk zelfopgeleide spelers in het eerste hebben’

18 juli 2025
Rafael Andrade
Interviews

Rafael Andrade (NOCKralingen): ‘Als we een collectief zijn kunnen we ver komen’

14 juli 2025
VoetbalRotterdam

LINKPARTNERS:
Feyenoord Primeurs
VoetbalGelderland
VoetbalBrabant
VoetbalindeBollenstreek
Jeugdvoetbal Uitslagen

  • Privacyverklaring
  • Cookieverklaring
  • Disclaimer & Copyright

SOCIAL MEDIA

NEEM NU VR+
  • VR+
  • Inloggen
  • Home
  • Standen
  • Livescore
  • VR+ Poule
No Result
View All Result