Hierbij de uitslagen van de competitiewedstrijden die zijn gespeeld op zaterdag 24 maart.
Zaterdag Topklasse
Datum | Thuis | | Uit | |
---|
24-03-2012 | Barendrecht | – | SVZW | 0-0 |
24-03-2012 | Capelle | | ARC | 3-1 |
24-03-2012 | Excelsior’31 | – | Montfoort | 4-2 |
24-03-2012 | GVVV | – | HHC | 1-1 |
24-03-2012 | Harkemase Boys | – | Rijnsburge Boys | 1-3 |
24-03-2012 | Katwijk | – | Genemuiden | 2-2 |
24-03-2012 | Lisse | – | Noordwijk | 1-1 |
24-03-2012 | Spakenburg | – | IJsselmeervogels | 2-1 |
Zat. Hoofdklasse B
Datum | Thuis | | Uit | |
---|
24-03-2012 | Excelsior M. | – | Nivo Sparta | 3-3 |
24-03-2012 | ASWH | – | Kloetinge | 2-0 |
24-03-2012 | Zwaluwen | – | RVVH | 2-0 |
24-03-2012 | Nieuw-Lekkerland | – | XerxesDZB | 2-3 |
24-03-2012 | Achilles Veen | – | Heerjansdam | 3-3 |
24-03-2012 | Hoek | – | Scheveningen | 1-1 |
24-03-2012 | LRC | – | Kozakken Boys | 1-6 |
Zat. 1ste klasse B
Datum | Thuis | | Uit | |
---|
24-03-2012 | FC Breukelen | – | DSO | 0-4 |
24-03-2012 | Alexandria’66 | – | BVCB | 0-0 |
24-03-2012 | FC ’s Gravenzande | – | Spijkenisse | 1-1 |
24-03-2012 | GHC | – | Smitshoek | 2-1 |
24-03-2012 | Vitesse Delft | – | Nootdorp | 0-1 |
24-03-2012 | Rijnvogels | – | RCL | 1-3 |
24-03-2012 | Deltasport | – | Leonidas | 0-0 |
Zat. 1ste klasse C
Datum | Thuis | | Uit | |
---|
24-03-2012 | Sliedrecht | – | Oranje Wit | 2-3 |
24-03-2012 | VVC’68 | – | VVGZ | uitg. |
24-03-2012 | Almkerk | – | De Zwerver | 2-0 |
24-03-2012 | Rijsoord | – | SC Everstein | 0-2 |
24-03-2012 | Alblasserdam | – | Heinenoord | 1-2 |
24-03-2012 | Zaamslag | – | GPC Vlissingen | 1-2 |
24-03-2012 | Stedeco | – | Roda Boys | 3-0 |
Zat. 2de klasse C
Datum | Thuis | | Uit | |
---|
24-03-2012 | SVC’08 | – | MVV’27 | 3-2 |
24-03-2012 | Zevenhoven | – | Oegstgeest | 5-0 |
24-03-2012 | Valken’68 | – | DUNO | 2-3 |
24-03-2012 | RAS | – | HVC’10 | 1-4 |
24-03-2012 | DSVP | – | LYRA | 1-0 |
24-03-2012 | Roodenburg | – | Haaglandia | 2-3 |
24-03-2012 | Forum Sport | – | Gouda | 3-1 |
Zat. 2de Klasse D
Datum | Thuis | | Uit | |
---|
24-03-2012 | Pernis | – | ’s Gravendeel | 7-2 |
24-03-2012 | VDL | – | Zuidland | 2-2 |
24-03-2012 | TOGR | – | Rhoon | 4-4 |
24-03-2012 | CWO | – | Rozenburg | 0-2 |
24-03-2012 | Strijen | – | PPSC | 1-0 |
24-03-2012 | SHO | – | NSVV | 3-0 |
24-03-2012 | Spirit | – | Den Bommel | 2-1 |
Zat. 3de Klasse A
Datum | Thuis | | Uit | |
---|
24-03-2012 | Zwammerdam | – | Koudekerk | 1-4 |
24-03-2012 | Floreant | – | Be Fair | 3-2 |
24-03-2012 | WDS | – | Rohda’76 | 1-1 |
24-03-2012 | Berkel | – | Schoonhoven | 4-0 |
24-03-2012 | Soccer Boys | – | Moerkapelle | 1-4 |
24-03-2012 | Perkouw | – | CVC Reeuwijk | 2-0 |
24-03-2012 | BSC’68 | – | TAVV | 0-1 |
Zat. 3de Klasse C
Datum | Thuis | | Uit | |
---|
24-03-2012 | Zestienhoven | – | VVK’68 | 4-0 |
24-03-2012 | Lombardijen | – | Victoria’04 | 1-2 |
24-03-2012 | MSV’71 | – | Neptunus-Schiebroek | 1-1 |
24-03-2012 | Maense | – | CION | 4-0 |
24-03-2012 | Honselersdijk | – | VVOR | 3-1 |
24-03-2012 | Maasdijk | – | CVV-Mercurius | 6-1 |
24-03-2012 | Rijnmond HS | – | IJvv Zwervers | 4-2 |
Zat. 3de Klasse D
Datum | Thuis | | Uit | |
---|
24-03-2012 | Botlek | – | Oud-Beijerland | 1-3 |
24-03-2012 | Hellevoetsluis | – | SSS | 2-1 |
24-03-2012 | Rockanje | – | Bernisse | 3-0 |
24-03-2012 | Binnenmaas | – | Bolnes | 0-0 |
24-03-2012 | Brielle | – | WFB | 1-0 |
24-03-2012 | Zinkwegse Boys | – | Piershil | 1-3 |
24-03-2012 | NBSVV | – | Oude Maas | 1-1 |
Zat. 4de klasse B
Datum | Thuis | | Uit | |
---|
24-03-2012 | Siveo’60 | – | Rijnstreek | 2-2 |
24-03-2012 | Linschoten | – | Aarlanderveen | 5-1 |
24-03-2012 | Oudewater | – | SVS | 1-2 |
24-03-2012 | SPV’81 | – | Hermandad | 0-5 |
24-03-2012 | Alphia | – | GSV | 7-1 |
24-03-2012 | DCV | – | Kamerik | 2-2 |
24-03-2012 | Sportief | – | SDV | 3-2 |
Zat. 4de Klasse D
Datum | Thuis | | Uit | |
---|
24-03-2012 | Wilhelmus | – | Ariston’80 | 2-1 |
24-03-2012 | DVC | – | VUC | 2-3 |
24-03-2012 | KSD | – | Wassenaar | 5-1 |
24-03-2012 | Haagse Hout | – | Marine | 9-1 |
24-03-2012 | Semper Altius | – | HBSS | 2-1 |
Zat. 4de Klasse E
Datum | Thuis | | Uit | |
---|
24-03-2012 | DRL | – | Simonshaven | 3-1 |
24-03-2012 | WCR | – | Zuiderpark | 0-6 |
24-03-2012 | RFC 2000 | – | Zwartewaal | 2-5 |
24-03-2012 | Poortugaal | – | Vlotbrug | 0-4 |
24-03-2012 | Egelantier Boys | – | DEHMusschen | 1-4 |
24-03-2012 | TransvaliaZW | – | GGK | 2-1 |
Zat. 4de Klasse F
Datum | Thuis | | Uit | |
---|
24-03-2012 | NTVV | – | Melissant | 3-2 |
24-03-2012 | DJS | – | Goudswaardse Boys | 1-1 |
24-03-2012 | DBGC | – | OFB | 5-0 |
24-03-2012 | Herkingen’55 | – | DVV’09 | 0-2 |
24-03-2012 | Stellendam | – | GOZ | 2-1 |
24-03-2012 | ZBVH | – | SNS | 0-0 |