PRODEX START TOPKLAS
Best spannend: jonge jongens in uw bedrijf, die weliswaar getalenteerd en gemotiveerd zijn, maar die ook nog veel specifieke kennis moeten opdoen. De roep om operators met een diploma Operator C op zak wordt groter, merken we. Het TALENT van Prodex heeft dit nog niet, maar beschikt zeker over de potentie om dit te halen.
Voor aanstormend TALENT dat de potentie heeft het Operator C diploma te halen, start Prodex binnenkort een TOPklas. Kandidaten die hiervoor in aanmerking komen beschikken over een HAVO-, of MBO niveau 3 of 4 – diploma. Ook wordt een competentietoets en een niveautoets afgenomen. De kandidaten starten met vier maanden fulltime studie. In deze tijd doorlopen zij een zeer groot deel van de operator B-opleiding, zowel theorie als praktijk. In deze periode kunnen ze bewijzen dat ze het waard zijn in uw bedrijf verder tot operator te worden opgeleid (niet slagen is geen optie). Met deze basis zijn ze snel effectief inzetbaar in het bedrijf. Als de kandidaat bij het bedrijf start hoeft hij slechts de operator B opleiding af te ronden en kan hij direct doorstuderen in het C-traject. Prodex begeleidt de kandidaten minimaal tot en met het Operator B diploma, Operator C heeft de voorkeur. Vervolgens neemt u de TOPklas- kandidaat kosteloos over.
Zonder leerbedrijven is het vormen van een TOPklas niet mogelijk. Prodex is op zoek naar bedrijven die mee willen doen aan deze snelle en efficiënte weg naar toekomstig personeel met het Operator C diploma.
Interesse? Neem dan contact op met Wilko Pronk (wilko@prodex.nl)
PRODEX GOES MAINTENANCE
Prodex zoekt leer/werkplekken voor jongeren die graag aan de slag willen in de procesindustrie. Vanuit de markt bereiken ons steeds vaker berichten dat er niet alleen onder de operators, maar vooral ook in de maintenance tekorten dreigen te ontstaan. Daarom start er tegelijkertijd met de TOPklas Operator B/C een Maintenance TOPklas. Onze aanpak blijft hetzelfde: u biedt de leer/werkplek in de maintenance, Prodex zorgt voor de kandidaten en de opleiding.
Alleen kandidaten met een HAVO- of MBO niveau 3 of 4-diploma komen in aanmerking. Ook wordt een niveautoets en een competentietoets afgenomen. De kandidaten starten met een fulltime studie van vier maanden. In deze periode doorlopen zij een groot deel van de opleiding Onderhoudstechnicus niveau 3, zowel theorie als praktijk. In deze periode kunnen ze bewijzen dat ze het waard zijn in uw bedrijf verder tot onderhoudstechnicus te worden opgeleid (niet slagen is geen optie). Met deze basis zijn ze snel effectief inzetbaar in het bedrijf. Als de kandidaat bij het bedrijf start hoeft hij slechts de opleiding op MBO niveau 3 af te ronden en kan hij direct doorstuderen voor niveau 4. Prodex begeleidt de kandidaten hierbij. Heeft de TOPklas-kandidaat het niveau 4 diploma op zak, dan neemt u hem kosteloos over.
Zonder bedrijven geen TOPklas. Prodex is op zoek naar bedrijven die mee willen doen aan deze snelle en efficiënte weg naar toekomstig personeel met het MBO niveau 4 Onderhoudstechnicus diploma.
Interesse? Neem dan contact op met Wilko Pronk Wilko@prodex.nl.
Kijk voor meer informatie ook op www.prodex.nl