Op een zonovergoten zondagmiddag stond de belangrijke wedstrijd tegen hekkensluiter Swift Boys op het programma. Een overwinning is nodig om niet in de problemen te komen wat betreft het spelen van nacompetitie om behoud in de 3e klasse. L.M.O. miste vanmiddag de geschorste Luciano Hall, Wesley Mirck. Eder Lopes begon op de bank. Middenvelder Herman Boerma werd daardoor doorgeschoven als linksbuiten. In de eerste minuut was de eerste aanval van Swift Boys direct raak.
Een aanval over de rechterkant eindigde met een voorzet die uitstekend werd binnengekopt tussen 2 verdedigers van L.M.O. door, 0-1. L.M.O. verwerkte deze tegenslag goed en kreeg in de 6e minuut een goede kans maar de kopbal van Edinho Pique werd gered door de doelman van Swift Boys. Een minuut later was het toch raak na een prachtige vrije trap van Edinho Pique, 1-1. Het spel golfde daarna op en neer en we konden het eerste kwartier nog 2 kansen noteren een schot van Edinho Pique eindigde op de paal en LMO verdediger Lionel Maas bracht redding op de lijn na een inzet van de spits van Swift Boys. Swift Boys nam daarna het heft in handen en was duidelijk de betere ploeg en de verdiende voorsprong kwam ook in de 26e minuut. Na een goed uitgespeelde aanval kon de middenvelder van Swift Boys alleen op Marco Verheul afgaan en de 1-2 was een feit. Ondanks dat L.M.O. niet goed speelde kreeg het in het laatste kwartier toch nog 2 grote kansen maar Edinho Pique en Tairon Sambo miste jammerlijk en zo brak de rust aan met een 1-2 voorsprong voor Swift Boys. In de rust zal het besef zijn ontstaan bij L.M.O. dat uit een ander vaatje getapt zou moeten worden om de punten aan de Smeetlandseweg te houden want L.M.O. begon goed en was in de 48e minuut dicht bij de gelijkmaker. Een kopbal van L.M.O. spits Tairon Sambo ging net naast de goal. In de 52e minuut kwam toch de gelijkmaker van de voet van wederom L.M.O. middenvelder Edinho Pique 2-2.
De wedstrijd kon alle kanten op en binnen een tijdsbestek van 2 minuten konden we 2 goals noteren. In de 64e minuut kwam Swift Boys wederom op voorsprong. Een schot van de nr 10 van Swift Boys werd niet goed verwerkt door L.M.O. keeper Marco Verheul. Nog geen 2 minuten later bracht L.M.O. spits Tairon Sambo de beide ploegen weer op gelijke hoogte 3-3. Het laatste kwartier ging L.M.O. steeds meer vooruit spelenen kwam voor de eerste keer vanmiddag op voorsprong in de 78e minuut door wederom Tairon Sambo 4-3. Swift Boys drong nog wel aan maar kon geen goede kansen meer creëren en zodoende kwam het eindsignaal als een verlossing voor de mannen van L.M.O. trainer Bas Nossent en konden we 3 belangrijke punten bijschrijven en zodoende wat afstand nemen van de plaatsen die recht geven op nacompetitie. Een slechte 1e helft werd gelukkig gevolgd door een betere 2e helft die een hoop strijd zag die nodig was tegen een zeker niet slecht spelend Swift Boys. Volgende week volgt de uitwedstrijd tegen het op de 2e plaats staande O.H.V.V. in Oudenhoorn aanvang 14.00 uur.
L.M.O.: Marco Verheul, Lionel Maas (60 min Michael Lambermont), Ettore da Silva, Julio Clydesdale, Gianni Monteiro, Ramish Reenis, Fransisco da Cruz (70 min. Adil Berrag), Ivan do Rosario, Tairon Sambo, Edinho Pique, Herman Boerma (65. Min Eder Lopes)
{loadposition ads}