Nadat in het begin van de week de sneeuw van de kunstgrasvelden was verwijderd kon op de Kikkershoek weer worden getraind en geoefend, what’s the difference? Het keurkorps kwam zaterdag in actie tegen hoofdklasser Zwaluwen.
Vooraf leek het van SHO-kant nogal hooggegrepen om het tegen een hoofdklasser op te nemen maar SHO kwam toch al snel op voorsprong. Geert Bakker passte op Jan Jaspers die goed afrondde: 1-0 en een teken voor de gasten om de druk daarna wat op te voeren. Dat resulteerde zowaar nog vrij snel tot de gelijkmaker doordat Daniël Lima het leer in eigen doel werkte: 1-1.
Zwaluwen bleef daarna wel een optisch overwicht houden maar wist dat voor de thee niet te verzilveren, evenmin als SHO wat ook nog een aantal mogelijkheden kreeg. Na de pauze kwam Zwaluwen op voorsprong doordat Bart Fiegel een grove verdedigingsfout afstrafte: 1-2. Het team van Rijsdijk gaf zich nog niet gewonnen en binnen een kwartier was de stand weer in evenwicht. Met een boogbal degradeerde Jan Jaspers doelman Muskiet, die met zijn vorige club TOGR weleens betere tijden op het Oud-Beijerlandse sportpark meemaakte, tot een figurant: 2-2. De Vlaardingers kwamen er daarna niet meer aan te pas. Na goed voorbereidend werk van Jaspers was het Cees Nobel, ditmaal geen aanvoerder maar invaller, die SHO weer op voorsprong bracht: 3-2.
Een andere invaller, Joost Both zorgde vervolgens voor 4-2 en kwam een paar minuten daarna millimeters te kort voor nog een treffer zodat 4-2 ook de eindstand werd. Een verdiende overwinning voor SHO dat er eigenlijk weer naar snakt om de puntenstrijd te kunnen vervolgen.
{loadposition ads}







