De goede samenwerking tussen Betaald Voetbal Organisatie FC Utrecht en Alexandria ’66 begint steeds beter zijn vruchten af te werpen. Naast het feit dat enkele talentvolle spelers van de Rotterdammers de weg naar de Domstad hebben gevonden willen de betaald voetballers graag meewerken aan een benefietwedstrijd voor ‘Stichting Delano Noah’.
Door de toezegging van de ploeg uit Utrecht staat er op woensdag 15 februari 2012 een prachtig affiche op het programma. Nummer 2 uit de 1e klasse B Alexandria ’66 ontvangt met trots de ploeg die afgelopen weekend in de Arena aardsrivaal ajax met 0-2 wist te kloppen dankzij twee treffers van Edouard Duplan.
Naast opbrengsten van onder andere vv Capelle, FC Rijnvogels, Excelsior- jeugd, VoetbalExtra, Alexandria ’66 en individuele acties zal de opbrengst van deze wedstrijd in zijn totaliteit ten goede komen aan de stichting van Delano Noah.
De stichting zamelt geld in om een verblijf later dit jaar in Philadelphia mogelijk te kunnen maken. Delano (E- pupil bij Alexandria ’66) zal daar een zeer belangrijke behandeling ondergaan tegen Neuroblastoom.
Voor meer informatie verwijzen wij iedereen later deze week naar de website van Alexandria ’66: www.a66.nl of naar de website van de stichting: www.helpdelano.nl
{loadposition ads}