Hans de Rover is met ingang van het seizoen 2012/2013 de nieuwe hoofdtrainer van vv Pernis. vv Pernis is enorm blij dat Hans de Rover, momenteel hoofdtrainer van OSV Oud Beijerland en in het verleden onder meer bij RHS, Smitshoek en NSVV, heeft gekozen voor vv Pernis
Niek Prins, momenteel verantwoordelijk voor de B-selectie en vv Pernis gaan aan het einde van het seizoen uit elkaar. Niek heeft de afgelopen jaren op meerdere vlakken geholpen aan de organisatie binnen destijds Excelsior Pernis, maar naar 2 periodes van 4 jaar scheiden nu de wegen. vv Pernis bedankt via deze weg Niek voor zijn inzet van de afgelopen jaren.
Johan Wouters zal Niek Prins opvolgen als trainer van de B-selectie. Johan speelde in het verleden onder meer voor DOTO. Na zijn actieve voetbalcarrière belande Johan bij PSV Poortugaal waar hij onder meer Technisch Jeugd Coördinator was. Momenteel traint Johan het tweede elftal van PSV Poortugaal.
Met het aanstellen van Hans de Rover, Johan Wouters en in een eerder stadium al het verlengen van het contract van Jaco de Ligt krijgt de technische staf van vv Pernis steeds meer contouren. vv Pernis gaat alleen nog op zoek naar een ambitieuze beginnende trainer die samen met Johan Wouters de B-selectie voor zijn rekening wil gaan nemen.
{loadposition ads}