FC Binnenmaas heeft in de uitwedstrijd tegen Oude Maas laten zien dat het wel degelijk kan knokken om drie punten mee naar huis te nemen. Liet FC Binnenmaas het vorige week tegen Zinkwegse Boys afweten, zaterdag leverde het team van trainer Barry Schipper een puike prestatie.
Complimenten aan de achterhoede die, met Harry Wierda, Sander Gevaert, Marijn Goud en Bas de Kruijff, stond als een huis. Aanvoerder Sven Beckers nam zijn middenvelders op sleeptouw en de spitsen Danny Maijers en Lorenzo van der Meijde sjouwden heel wat meters af om de achterhoede van Oude Maas te ontregelen. Daarbij scoorden beide spitsen ook de doelpunten.
En niet te vergeten keeper Leroy Zuidam, die een aantal belangrijke reddingen verrichtte. Het eerste half uur waren de teams redelijk aan elkaar gewaagd. Beide keepers hadden een paar belangrijke reddingen om de nul op het scorebord te houden. Hierna was het FC Binnenmaas wat de klok sloeg. Dit leverde in de 30e minuut de 0-1 op. Danny Maijers werd goed aangespeeld door Bas de Kruijff, ontdeed zich van zijn tegenstander en scoorde beheerst in de rechter hoek. Zes minuten later was het al 0-2. Weer was het Danny Maijers die zijn tegenstander te rap af was en scoorde op identieke wijze weer langs de Oude Maas keeper. Dit was ook de ruststand. Na rust een zelfde spelbeeld.
FC Binnenmaas was heer en meester en bij Oude Maas ging het steeds minder lopen. Hierdoor liepen de emoties soms wel eens te hoog op. In de 63e minuut leek de wedstrijd beslist. Een corner van FC Binnenmaas werd ingeschoten en door een Oude Maas verdediger van de lijn gehaald. De rebound werd prima ingeschoten door Lorenzo van der Meijde, 0-3. Hierna kreeg FC Binnenmaas nog enkele kansen om de score verder uit te breiden, maar door enkele goede reddingen van de Oude Maas keeper bleef het team van trainer Henk Dirven erger bespaard.
Door de vele wissels aan beide kanten werd het spel wat rommeliger. Daarbij kwam dat FC Binnenmaas, door de vele arbeid, veel kracht had verspeeld en vermoeid raakte. Vlak voor tijd scoorde Oude Maas via Marvin Bos nog tegen,1-3. Kort daarop, in blessuretijd weer een onachtzaamheid in de FC Binnenmaas verdediging en via een FC Binnenmaas been kwam Oude Maas zelfs nog op 2-3. Doordat scheidsrechter J. van Eersel bijna 12 minuten blessuretijd bijtelde, werd het toch nog even billen knijpen voor FC Binnenmaas, maar gelukkig bleef de dik verdiende en belangrijke overwinning op het scorebord staan, 2-3!
Binnenmaas: Leroy Zuidam, Harry Wierda, Sander Gevaert, Marijn Goud, Bas de Kruijff, Sven Beckers, Tim Vos (66e min. Lennart Monster) ,Richard van der Wilt, Danny Maijers, John Maijers (78e min. Michel Robbemont), Lorenzo van der Meijde (78e min. Jim van Eck).
{loadposition ads}