Op de voorlaatste avond van 2011 vonden de finales plaats van de Nieuwe Champions League in sportcentrum De Staver te Middelharnis-Sommelsdijk. Met veel inzet en enthousiasme werd er zowel bij de mannen als de vrouwen gestreden om in de grote finale te komen. Uiteindelijk was dit bij de mannen voorbehouden aan Den Bommel en Stellendam en bij de vrouwen aan Stellendam en DVV’09.
Beide finales bleven ongemeend spannend tot de laatste minuut. In de herenfinale nam Den Bommel al snel een 3-1 voorsprong, maar Stellendam bleek taai en kwam terug tot 3-3. Na goed keeperswerk van Jan van Helden en te laconieke afronding door de broertjes Bakker werd het net voor tijd toch nog 4-3 voor Den Bommel. Ondanks grote kansen voor Peter Moerkerk en Vincent Grobecker kwam Stellendam niet meer langszij en werd Den Bommel uiteindelijk de terechte winnaar met winst in alle gespeelde wedstrijden. Bij de vrouwen werd Stellendam weer de winnaar, hoewel DVV’09 een taaie tegenstander bleek. Met 2-1 wisten de meiden van Stellendam toch de finale te winnen en kregen zij als apotheose de cup met de grote oren.
Uitslagen plaatsingswedstrijden finaleavond, 30 december: 11e-12e plaats Sakko Commercial – Jonge Spartaan 0-4 9e-10e plaats FIOS – NTVV 2-1 7e-8e plaats Old Stars – Melissant 3-0 5e-6e plaats DVV’09 – Flakkee 2-0 3e-4e plaats WFB – DBGC 3-0 1e-2e plaats Den Bommel – Stellendam 4-3.
Damesfinale: 1e-2e plaats Stellendam – DVV’09 2-1
{loadposition ads}