Terwijl trainer Ronald Hulsbosch door schorsingen aanvoerder Edwin Petersen en Nick Jonkman al moest missen, kreeg hij er donderdagavond tijdens de training nog een proleem bij, toen Remi Spier zich aan zijn enkel blesseerde. Gat Feshaye Hagos en Danny van Valen waren de vervangers in de verdediging.Uiteraard had de Zwerver hier geen boodschap aan en begon heel agressief aan de eerste helft. In de 4e minuut kwam Heinenoord goed weg door een missertje van Danny van Valen en Wesley Kassels een enorme kans kreeg de score te openen.
De Kinderdijker faalde en enkele minuten later was een pass van Kevin van Valen op Kevin Liefhebber net iets te hard om Heinenoord aan de leiding te brengen. In de 18e minuur eindigde een fraaie combinatie tussen Sander v.d.Pols en Kevin Liefhebber bij Mitch Franden, die keihard maar net over schoot.Toen Cruden op rechts op snelheid lag ging ook zijn schot over het doel van Christian van Wijngen.In de 33e minuut had Kevin Liefhebber een paar tegenstanders in de luren gelegd en dwong keeper Haksteeg ondanks de moeilijke hoek gestrekt te gaan. In de slotfase van de eerste helft schoot Sander v.d.Pols na een combinatie met Toine v.d.Berg en Kevin Liefhebber de bal in de handen van Haksteeg.
Een rommelige eerste helft met een iets beter de Zwerver.De tweede helft was nog maar 8 minuten oud toen Anthal v.d.Berg naar de irritante Portugees Paulo Gonvalves in de ogen van scheidsrechter Bovekerk uit Tilburg een trappende beweging maakte en de rode kaart zag verschijnen.
Goncalves kreeg zijn tweede gele kaart en kon ook gaan douchen. Beide teams dus met 10 man en met nog een half uur te gaan moest Michiel Boer plaats maken voor Jamal Abdalla.Naar later bleek een gouden wissel van trainer Ronald Hulsbosch.Heinenoord werd in deze fase sterker en Gert Haksteeg brandde zijn vingertoppen op een enorme pegel van Kevin Liefhebber. Nadat Toine v.d.Berg zijn tegenstander een paar keer fraai was gepasseerd kwam in de 76e minuur zijn voorzet op maat bij Jamal Abdalla, die met een fantastische kopstoot de Kinderdijkse sluitpost het nakijken gaf.1-0. Even later kwam de Noord goed weg toen uit een vrije trap van Stout de bal op de lat belandde.
De Zwerver vocht voor een punt en schroomde niet keeper Christian van Wijngen te fors aan te vallen.De slotfase was voor Heinenoord en kansjes voor Mitch Fransen en Sander v.d.Pols werden net niet benut. Al met al een zwaar bevochten maar dik verdiende overwinning met als gevolg, dat Heinenoord na 14 wedstrijden fier aan kop gaat. a.s.zaterdag volgt de wedstrijd tegen SC Everstein.Aanvang: 15.00 uur.
{loadposition za1c}
{loadposition ads}