Hierbij een overzicht van het programma voor zaterdag 10 december 2011.
Programma:
Zat. Hoofdklasse B
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
10-12-2011 | Kozakken Boys | – | RVVH | 0-1 |
10-12-2011 | Kloetinge | – | XerxesDZB | 0-0 |
10-12-2011 | Nivo Sparta | – | Heerjansdam | 3-3 |
10-12-2011 | Excelsior M. | – | Scheveningen | 0-1 |
10-12-2011 | ASWH | – | LRC | 7-1 |
10-12-2011 | Zwaluwen | – | Hoek | AFG |
10-12-2011 | Nieuw-Lekkerland | – | Achilles Veen | AFG |
Zat. 1ste klasse B
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
10-12-2011 | Leonidas | – | Spijkenisse | 1-1 |
10-12-2011 | BVCB | – | Smitshoek | 1-3 |
10-12-2011 | DSO | – | Nootdorp | 2-0 |
10-12-2011 | FC Breukelen | – | RCL | 2-0 |
10-12-2011 | Alexandria’66 | – | Deltasport | 2-1 |
10-12-2011 | FC ’s Gravenzande | – | Rijnvogels | 0-3 |
10-12-2011 | GHC | – | Vitesse Delft | 0-1 |
Zat. 1ste klasse C
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
10-12-2011 | Roda Boys | – | De Zwerver | 0-3 |
10-12-2011 | VVGZ | – | SC Everstein | 2-2 |
1-310-12-2011 | Oranje Wit | – | Heinenoord | 1-3 |
10-12-2011 | Sliedrecht | – | GPC Vlissingen | 0-1 |
10-12-2011 | VVC’68 | – | Stedeco | 1-2 |
10-12-2011 | Almkerk | – | Zaamslag | 1-2 |
10-12-2011 | Rijsoord | – | Alblasserdam | 2-3 |
Zat. 2de klasse C
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
10-12-2011 | Gouda | – | DUNO | 1-2 |
10-12-2011 | Oegstgeest | – | HVC’10 | 0-2 |
10-12-2011 | MVV’27 | – | LYRA | 2-0 |
10-12-2011 | SVC’08 | – | Haaglandia | 1-2 |
10-12-2011 | Zevenhoven | – | Forum Sport | 6-3 |
10-12-2011 | Valken’68 | – | Roodenburg | 4-1 |
10-12-2011 | RAS | – | DSVP | 1-1 |
Zat. 2de Klasse D
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
10-12-2011 | Den Bommel | – | Rhoon | 1-1 |
10-12-2011 | Zuidland | – | Rozenburg | 2-1 |
10-12-2011 | ’s Gravendeel | – | PPSC | 1-7 |
10-12-2011 | Pernis | – | NSVV | 3-1 |
10-12-2011 | VDL | – | Spirit | 3-2 |
10-12-2011 | TOGR | – | SHO | 0-0 |
10-12-2011 | CWO | – | Strijen | 0-2 |
Zat. 3de Klasse A
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
10-12-2011 | TAVV | – | Rohda’76 | 4-1 |
10-12-2011 | Be Fair | – | Schoonhoven | 3-1 |
10-12-2011 | Koudekerk | – | Moerkapelle | 5-1 |
10-12-2011 | Zwammerdam | – | CVC Reeuwijk | 1-4 |
10-12-2011 | Floreant | – | BSC’68 | 1-1 |
10-12-2011 | WDS | – | Perkouw | 5-1 |
10-12-2011 | Berkel | – | Soccer Boys | 1-1 |
Zat. 3de Klasse C
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
10-12-2011 | IJvv Zwervers | – | Neptunus-Schiebroek | 2-5 |
10-12-2011 | Victoria’04 | – | CION | 1-0 |
10-12-2011 | VVK’68 | – | VVOR | 0-1 |
10-12-2011 | Zestienhoven | – | CVV-Mercurius | 2-5 |
10-12-2011 | Lombardijen | – | Rijnmond HS | 4-3 |
10-12-2011 | MSV’71 | – | Maasdijk | 0-2 |
10-12-2011 | Maense | – | Honselersdijk | 0-0 |
Zat. 3de Klasse D
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
10-12-2011 | Oude Maas | – | Bernisse | 2-1 |
10-12-2011 | SSS | – | Bolnes | 3-3 |
10-12-2011 | Oud-Beijerland | – | WFB | 2-0 |
10-12-2011 | Botlek | – | Piershil | 5-3 |
10-12-2011 | Hellevoetsluis | – | NBSVV | 1-0 |
10-12-2011 | Rockanje | – | Zinkwegse Boys | 1-1 |
10-12-2011 | Binnenmaas | – | Brielle | 1-3 |
Zat. 4de klasse B
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
10-12-2011 | SDV | – | SVS | 2-4 |
10-12-2011 | Aarlanderveen | – | Hermandad | 0-6 |
10-12-2011 | Rijnstreek | – | GSV | 3-0 |
10-12-2011 | Siveo’60 | – | Kamerik | 3-0 |
10-12-2011 | Linschoten | – | Sportief | 2-2 |
10-12-2011 | Oudewater | – | DCV | 0-1 |
10-12-2011 | SPV’81 | – | Alphia | 0-1 |
Zat. 4de Klasse D
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
10-12-2011 | Marine | – | VUC | 0-1 |
10-12-2011 | Ariston’80 | – | DVO’32 | 3-1 |
10-12-2011 | Hargasport | – | Wassenaar | 4-0 |
10-12-2011 | HBSS | – | ||
10-12-2011 | Wilhelmus | – | Haagse Hout | 1-0 |
10-12-2011 | DVC | – | Verburch | 2-4 |
10-12-2011 | Semper Altius | – | KSD | 1-0 |
Zat. 4de Klasse E
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
10-12-2011 | GGK | – | Real Parbo | 3-0 |
10-12-2011 | Zuiderpark | – | Zwartewaal | 4-1 |
10-12-2011 | Simonshaven | – | Vlotbrug | 1-1 |
10-12-2011 | DRL | – | DEHMusschen | 1-2 |
10-12-2011 | WCR | – | TransvaliaZW | 0-3 |
10-12-2011 | RFC 2000 | – | Poortugaal | 0-4 |
Zat. 4de Klasse F
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
10-12-2011 | NTVV | – | Herkingen’55 | 6-1 |
10-12-2011 | Stellendam | – | DBGC | 1-0 |
10-12-2011 | DJS | – | OFB | 4-1 |
10-12-2011 | ZBVH | – | DVV’09 | 2-0 |
10-12-2011 | Goudsw. Boys | – | Melissant | 0-4 |
10-12-2011 | GOZ | – | SNS | 1-3 |