Na het natte en waterkoude weer van vandaag, zijn we ook in het weekend nog niet van alle neerslag af. Komende avond en nacht grote kans op enkele buien, mogelijk met hagel. De wind is matig tot krachtig en komt uit het noordwesten.
De minimum temperatuur daalt naar 3 graden. Morgen is het tijdelijk een stuk droger en de zon komt dan goed tevoorschijn. De wind is matig van kracht en waait uit het westen tot noordwesten. Later op zaterdag krijgen we opnieuw met bewolking te maken en in de avond volgen buien. Het wordt in de middag maximaal 7 graden.
In de nacht van zaterdag op zondag is de kans op buien, mogelijk met hagel groot. Bij een doorstaande wind uit het westen tot noordwesten koelt het af naar 2 graden. Zondag is er veel bewolking en het wordt een waterkoude dag. Er waait een krachtige wind uit het westen tot noordwesten. Er vallen buien, soms met hagel en de zon komt er niet of nauwelijks aan te pas. Het wordt hooguit 5 graden. Door de stevige wind en de buien zal het voor het gevoel behoorlijk koud zijn.
Begin volgende week weinig verandering, in de loop van de week wordt het zachter. Zaterdag om 08.30 uur en 12.30 uur en zondag om 10.00 uur is op radio Rijnmond nog de laatste weersverwachting te horen van Leen.
Zaterdag: 60% kans op doorgaan van de wedstrijden van het 1e elftal
Zondag: 50% kans op doorgaan van de wedstrijden van het 1e elftal
Meer informatie over het weer kunt u vinden op www.leendekoning.nl
{loadposition ads}