Hierbij een overzicht van het programma voor zaterdag 5 november 2011.
Zaterdag Topklasse
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
05-11-2011 | ARC | – | Katwijk | 0-6 |
05-11-2011 | Capelle | – | GVVV | 3-1 |
05-11-2011 | Genemuiden | – | Excelsior’31 | 3-1 |
05-11-2011 | HHC | – | Spakenburg | 0-3 |
05-11-2011 | IJsselmeervogels | – | Harkemase Boys | 6-2 |
05-11-2011 | Montfoort | – | Barendrecht | 1-0 |
05-11-2011 | Rijnsburgse Boys | – | Noordwijk | 2-4 |
05-11-2011 | SVZW | – | Lisse | 0-1 |
Zat. Hoofdklasse B
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
05-11-2011 | Nivo Sparta | – | Kozakken Boys | 2-2 |
05-11-2011 | Excelsior M. | – | Kloetinge | 4-3 |
05-11-2011 | ASWH | – | RVVH | 4-2 |
05-11-2011 | Zwaluwen | – | XerxesDZB | 2-5 |
05-11-2011 | Nieuw-Lekkerland | – | Heerjansdam | 2-1 |
05-11-2011 | Achilles Veen | – | Scheveningen | 2-1 |
05-11-2011 | Hoek | – | LRC | 1-0 |
Zat. 1ste klasse B
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
05-11-2011 | DSO | – | Leonidas | 1-3 |
05-11-2011 | FC Breukelen | – | BVCB | 1-2 |
05-11-2011 | Alexandria’66 | – | Spijkenisse | 1-2 |
05-11-2011 | FC ’s Gravenzande | – | Smitshoek | 0-0 |
05-11-2011 | GHC | – | Nootdorp | 1-1 |
05-11-2011 | Vitesse Delft | – | RCL | 6-1 |
05-11-2011 | Rijnvogels | – | Deltasport | 3-0 |
{loadposition ads}
Zat. 1ste klasse C
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
05-11-2011 | Oranje Wit | – | Roda Boys | |
05-11-2011 | Sliedrecht | – | VVGZ | 1-1 |
05-11-2011 | VVC’68 | – | De Zwerver | 2-2 |
05-11-2011 | Almkerk | – | SC Everstein | 1-2 |
05-11-2011 | Rijsoord | – | Heinenoord | 2-3 |
05-11-2011 | Alblasserdam | – | GPC Vlissingen | 4-0 |
05-11-2011 | Zaamslag | – | Stedeco | 1-1 |
Zat. 2de klasse C
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
05-11-2011 | MVV’27 | – | Gouda | 0-2 |
05-11-2011 | SVC’08 | – | Oegstgeest | 2-2 |
05-11-2011 | Zevenhoven | – | DUNO | SNO |
05-11-2011 | Valken’68 | – | HVC’10 | 2-2 |
05-11-2011 | RAS | – | LYRA | 1-0 |
05-11-2011 | DSVP | – | Haaglandia | 0-0 |
05-11-2011 | Roodenburg | – | Forum Sport | 3-6 |
Zat. 2de Klasse D
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
05-11-2011 | ’s Gravendeel | – | Den Bommel | 1-2 |
05-11-2011 | Pernis | – | Zuidland | 2-3 |
05-11-2011 | VDL | – | Rhoon | 1-2 |
05-11-2011 | TOGR | – | Rozenburg | 1-4 |
05-11-2011 | CWO | – | PPSC | 2-0 |
05-11-2011 | Strijen | – | NSVV | 5-3 |
05-11-2011 | SHO | – | Spirit | 2-1 |
{loadposition ads}
Zat. 3de Klasse A
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
05-11-2011 | Koudekerk | – | TAVV | 1-3 |
05-11-2011 | Zwammerdam | – | Be Fair | GST |
05-11-2011 | Floreant | – | Rohda’76 | 2-1 |
05-11-2011 | WDS | – | Schoonhoven | 3-4 |
05-11-2011 | Berkel | – | Moerkapelle | 2-3 |
05-11-2011 | Soccer Boys | – | CVC Reeuwijk | 2-0 |
05-11-2011 | Perkouw | – | BSC’68 | 3-1 |
Zat. 3de Klasse C
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
05-11-2011 | VVK’68 | – | IJvv Zwervers | 0-3 |
05-11-2011 | Zestienhoven | – | Victoria’04 | 2-0 |
05-11-2011 | Lombardijen | – | Neptunus-Schiebroek | 1-2 |
05-11-2011 | MSV’71 | – | CION | 1-0 |
05-11-2011 | Maense | – | VVOR | 2-0 |
05-11-2011 | Honselersdijk | – | CVV-Mercurius | 4-1 |
05-11-2011 | Maasdijk | – | Rijnmond HS | 6-0 |
Zat. 3de Klasse D
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
05-11-2011 | Oud-Beijerland | – | Oude Maas | 1-2 |
05-11-2011 | Botlek | – | SSS | 5-0 |
05-11-2011 | Hellevoetsluis | – | Bernisse | 4-0 |
05-11-2011 | Rockanje | – | Bolnes | 0-1 |
05-11-2011 | Binnenmaas | – | WFB | 3-1 |
05-11-2011 | Brielle | – | Piershil | 2-2 |
05-11-2011 | Zinkwegse Boys | – | NBSVV | 1-4 |
Zat. 4de klasse B
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
05-11-2011 | Rijnstreek | – | SDV | 4-0 |
05-11-2011 | Siveo’60 | – | Aarlanderveen | 6-0 |
05-11-2011 | Linschoten | – | SVS | 3-0 |
05-11-2011 | Oudewater | – | Hermandad | 3-0 |
05-11-2011 | SPV’81 | – | GSV | 1-2 |
05-11-2011 | Alphia | – | Kamerik | 5-4 |
05-11-2011 | DCV | – | Sportief | 1-0 |
{loadposition ads}
Zat. 4de Klasse D
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
05-11-2011 | Hargasport | – | Marine | 0-0 |
05-11-2011 | HBSS | – | Ariston’80 | 0-1 |
05-11-2011 | Wilhelmus | – | VUC | 4-1 |
05-11-2011 | DVC | – | DVO’32 | 0-3 |
05-11-2011 | Semper Altius | – | Wassenaar | 7-0 |
05-11-2011 | KSD | – | ||
05-11-2011 | Verburch | – | Haagse Hout | 1-1 |
Zat. 4de Klasse E
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
05-11-2011 | Simonshaven | – | GGK | 1-0 |
05-11-2011 | DRL | – | Zuiderpark | 1-7 |
05-11-2011 | WCR | – | Real Parbo | 2-4 |
05-11-2011 | – | Zwartewaal | ||
05-11-2011 | RFC 2000 | – | Vlotbrug | 0-4 |
05-11-2011 | Poortugaal | – | DEHMusschen | 3-0 |
05-11-2011 | Egelantier Boys | – | TransvaliaZW | 3-1 |
Zat. 4de Klasse F
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
05-11-2011 | DBGC | – | GOZ | 4-1 |
05-11-2011 | DVV’09 | – | SNS | 1-1 |
05-11-2011 | Herkingen’55 | – | Goudswaardse Boys | 1-1 |
05-11-2011 | NTVV | – | ZBVH | 0-2 |
05-11-2011 | OFB | – | Melissant | 0-7 |
05-11-2011 | Stellendam | – | DJS | 1-0 |
{loadposition ads}