Onder perfecte omstandigheden speelde Oude Maas de op papier zeer lastige uitwedstrijd in Oud-Beijerland tegen OSV. Na de nederlaag van vorige week tegen NBSVV stond Oude Maas bij aanvang van de wedstrijd 4e en OSV dat vorige week won met 1-0 van Botlek stond op de 2e plaats achter SSS dat de eerste periode heeft gewonnen. Het ging vandaag dus om de eerste wedstrijd van de 2e periode waarin beide teams natuurlijk direct een goed resultaat wilden boeken. Zonder de geblesseerden, Stijn Brons, Kevin Belder en Jeffrey Zwaan begon om 15.00 uur de wedstrijd.
De wedstrijd was nog maar een paar minuten bezig toen de linksbuiten van OSV een puntgave voorzet kon geven en de altijd slimme Mark Ketting met een eenvoudige loopactie naar de eerste paal de bal met een rake kopbal achter keeper Arjan Jongerius deponeerde. Zo kwam Oude Maas dus al vroeg op een achterstand. Oude Maas had in die periode zichtbaar moeite met het spel van OSV dat zich kenmerkte door het veelvuldig hanteren van de lange bal op de aanvallers om vervolgens de 1 op 1 situaties uit te spelen. Dat leverde een aantal gevaarlijke situaties op maar Oude Maas herpakte zich en kwam beter in de wedstrijd en Wilson Klooster speelde zich in het zestienmeter gebied knap vrij maar zijn inzet ging tot ontzetting van iedereen die Oude Maas een warm hart toedraagt naast. Zo golfde het spel heen en weer maar Oude Maas was voetballend beter en beide flankspelers Colin en Darragh hielden het veld goed breed en bezorgden hun tegenstanders een lastige middag. Het was jammer dat Colin na een geweldige bal aanname, waardoor hij in 1 keer weg was bij zijn tegenstander, zijn voorzet niet bij de spitsen kon bezorgen die al klaar stonden om af te werken. Na een klein half uur kreeg Oude Maas een vrij trap net buiten de zestien en Vincent zette zich achter de bal en schoot de bal hard en laag binnen waardoor de stand 1-1 werd. Het bleef echter oppassen voor de snelle counters en Arjan bleef gelukkig attent keepen zodat OSV niet weer op een voorsprong kon komen.
De prima spelende Darragh werd op het randje van de zestien fors neergehaald maar de scheidsrechter zag er geen overtreding in. Na een behandeling van verzorger Marcel kon Darragh wel verder spelen maar bleef hij zichtbaar last houden van zijn enkel. OSV probeerde door middel van meer fysiek spel het overwicht van Oude Maas te ontregelen en de scheidsrechter vergat, volgens de natuurlijk niet echt neutrale Oude Maas supporters, hier en daar een gele kaart uit te delen. Zo was de ruststand na een boeiende eerste helft 1-1 en was iedereen benieuwd naar het verloop van de 2e helft. Jeremy van der Ent kwam als vervanger voor de licht aangeslagen Darragh in het veld. Oude Maas wilde meer dan 1 punt en ging op zoek naar de voorsprong. De veldbezetting was prima met Tom Huisman dit keer in een meer verdedigende rol waardoor Vincent Lems zich meer als spelmaker kon uitleven. En met een speler als Wilson Klooster die zo verschrikkelijk balvast is heeft Oude Maas toch wel een extra wapen in huis. Hij laat zich regelmatig slim inzakken op het middenveld is altijd aanspeelbaar en werkt ook nog keihard en heeft scorend vermogen ! Dat liet hij wederom zien door na een vrije trap vanaf de zijkant koppend te scoren en dat met alle respect.. voor zijn lengte.. Na de voorsprong beet Oude Maas zich nog meer vast in de wedstrijd.
Good-old aanvoerder Patrick vocht heerlijke duels uit met Mark Ketting en werd uitstekend bijgestaand door Elson, Rob en Kevin. OSV speelde te fantasieloos om het Oude Maas echt lastig te maken. Het bleef lange ballen spelen door de lucht en hoopte eigenlijk op een toevalstreffer. Oude Maas daarentegen bleef voetballen en ging op zoek naar de 3-1. Na een zaalvoetbalachtige combinatie verdween de bal maar net naast het doel en het was jammer dat het niet voortijdig een beslissing wist te forceren. OSV kreeg nog 1 grote kans maar gelukkig verdween de bal over het doel van Arjan. Mike en Niels vielen nog in en droegen ook hun steentje bij aan een zwaarbevochten maar toch wel terechte overwinning voor de equipe van trainer Henk Dirven en leider Jan de Groote. Een puike prestatie van Oude Maas dat alle 5 de uitwedstrijden heeft gewonnen en zodoende mee blijft doen om de bovenste plaatsen. De talrijk aanwezige supporters keerden tevreden huiswaarts.
{loadposition ads}