Een gehavend Zinkwegse Boys moest in het laatste kwartier buigen voor Oude Maas. Het stond lang 1-1 maar in het slotgedeelte liep de thuisploeg uit naar 4-1. Al snel stond het 1-0. In de 4e minuut werd een korte combinatie niet door de ZWB-verdediging onderschept waardoor de spits de bal binnen kon lopen. Ook hierna nog een dot van een kans voor Oude Maas maar keeper Stefan van Ruiven redde in een 1 tegen 1 situatie.
Vanuit een afgeslagen corner schoot Marcel Hoogervorst, zo halverwege de 1e helft, op doel. De bal werd onderweg nog door Michael Vos iets van richting veranderd waardoor de keeper het nakijken had, 1-1. Vanaf dat moment leek de thuisploeg het even kwijt en Zinkwegse Boys, wat met een flink aantal invallers puur op strijdlust moest spelen , kwam beter in het spel. Helaas moest tot overmaat van ramp spelverdeler Arie van Dalen ook nog geblesseerd afhaken maar het was toch ZWB wat in de 33e minuut een zeer goede kans kreeg. John Bakker speelde zich vrij en kogelde op doel. De keeper redde echter voortreffelijk.
Na de thee was er gelijk een hele goede kans voor de Boys. John Bakker brak door over links en bracht de bal vlak voor de goal. Hier kwam Michael Vos een teenlengte tekort om af te ronden. In het verloop van de tweede helft leek Oude Maas zich te herpakken. Dit leidde tot een aantal goede kansen maar het vizier stond niet op scherp. Zo,n kwartier voor tijd was het wel raak en kon het moegestreden ZWB niet meer aanklampen. Hierna vielen nog 2 goals in de slotfase waardoor de eindstand 4-1 was.
{loadposition ads}