Hoge verwachtingen vanwege de brede selectie en dus veel keus voor het trainersduo Kok/Amens. Maar in de eerste officiële partij van het seizoen konden de Spartanen het nog niet waarmaken. Het Klaaswaalse SSS ging zelfs met de volle winst naar huis, hoewel dat gezien de veld- en kansenverhouding beslist niet nodig was geweest. De eerste helft was van matig niveau, de Spartanen vonden elkaar slecht in de combinatie.
SSS had een overwicht zonder overigens echt veel gevaar te stichten voor het doel van Ronnie Silvis. Toen Yasin Soyturk de thuisploeg op 1-0 bracht, leek de wedstrijd te kantelen. Maar even zo makkelijk werd in kort tijdsbestek de situatie uit handen gegeven door forse verdedigingsfouten en ging SSS met een 1-2 voorsprong rusten. Na de pauze een aanzienlijk beter combinerend Spartaan dat de druk op het SSS doel opvoerde. De verdiende gelijkmaker liet niet lang op zich wachten.
Een goede actie van Jermaine Camron bracht de bal bij Ivanildo Chobin, die zijn status als topschutter van vorig seizoen direct eer aan deed en beheerst afrondde. Meer halve en hele kansen volgende maar de zorgvuldigheid in de afronding ontbrak. SSS kwam in de tweede helft nauwelijks in het Spartaanse zestienmetergebied. Niettemin viel de winnende treffer wel aan Klaaswaalse kant.
Tien minuten voor tijd werd een voorzet uit een vrije trap fraai diagonaal ingekopt: 2-3. Een feestelijke middag vanwege de eerste paal voor de nieuwe accommodatie kreeg dus geen feestelijk vervolg in sportieve zin. Volgende week moet de bekerschade worden hersteld in de uitwedstrijd bij het Numansdorpse NSVV.
{loadposition ads}