Neptunus Schiebroek zondag was in de bekerwedstrijd tegen zaterdag 1e klasser Deltasport geen schim van de ploeg die het zondag hoofdklasser Nieuwenhoorn zo lastig maakte. De ploeg was op slechts twee plaatsen gewijzigd en moest in de 5e minuut een tegenvaller verwerken. Middenvelder Eelco Tigchelaarmoest met een hamstringblessure het veld verlaten. Er was geen Rotterdamse speler die in dit treffen zijn eigen niveau haalde. De gastheren gaven de Rotterdammers een lesje in felheid, beweging en snelheid. Een ruime, maar zeer terechte overwinning was dan ook het resultaat.
In de 8e minuut liet D.Ligeon, een van de twee snelle spitsen, al zien dat hij met zijn maatje er vanavond trek in hadden. Doelman Jesper Hogedoorn kon nog net op tijd met zijn been redding brengen. Vier minuten later was het wel raak. Op ’t randje van buitenspel gaf de spits af op G.dos Santos, die de bal via de kluts in het doel werkte 1 – 0. In de 22e minuut werd de bal in een keer lang op D. Ligeon gespeeld. Hij was drie verdedigers van Neptunus Schiebroek veel te snel af. Doelman Jesper Hogedoorn en Donover Bot probeerden het tij nog te keren, maar de bal kwam via de rug van de Rotterdamse verdediger toch weer bij de spits 2 – 0. Het veldoverwicht bleef voor de Vlaardingers. De doelman van de thuisclub kreeg zelfs geen schot van afstand te verwerken. Na de rust leek het beter te gaan, maar dat was slechts van korte duur. In de 47e minuut schoot Juan Moonen een vrije trap via een voet van een Deltasport verdediger hard en laag in de hoek 2 – 1. In de 52e minuut nam Deltasport snel een vrije trap. F.Achlioui nam de bal aan buiten de zestien en besloot op doel te schieten. Doelman Jesper Hogedoorn ging niet vrij uit bij de bal die boven hem tegen het net plofte 3 – 1.
In de 57e minuut kopte Wouter Bos uit een hoekschop tegen de onderkant van de lat. Uit de hoekschop die erop volgde kwam Deltasport met vier man er razendsnel uit. De uitblinker van de wedstrijd M.Gomes da Veiga nam een sprint van 70 meter en schoof de bal langs de doelman 4 – 1. In de 66e minuut schoot Juan Moonen wederom uit een vrije trap rakelings langs de paal. In de 70e minuut werd M. Gomes da Veiga onreglementair in het strafschopgebied gestuit. De elfmeter trap van D.Ligeon werd klemvast gepakt door doelman Jesper Hogedoorn. Vijf minuten later was het wel weer raak een lage voorzet vanaf rechts werd door D.Ligeon binnengeschoten. Scheidsrechter van Hees floot een goede en prettige wedstrijd.
Opstelling Neptunus Schiebroek: Hogedoorn, Aantjes (Bos), v.d. Ende, Bot, v. Hemert, te Duits, Tigchelaar (de Zeeuw), v. Bueren, Hertstein, Wessels, Schrauwers (Moonen)