Hierbij een overzicht van het zaterdagvoetbal in het paasweekeinde.
Overzicht:
Zaterdag Topklasse
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
23-04-2011 | ARC | – | HHC | 0-4 |
23-04-2011 | Barendrecht | – | Flevo Boys | 0-1 |
23-04-2011 | Excelsior’31 | – | Sparta Nijkerk | 1-1 |
23-04-2011 | Harkemase Boys | – | Apeldoorn | 0-2 |
23-04-2011 | Hoek | – | Lisse | 0-1 |
23-04-2011 | Katwijk | – | IJsselmeervogels | 1-2 |
23-04-2011 | SC Genemuiden | – | Capelle | 3-1 |
23-04-2011 | Spakenburg | – | Rijnsburgse Boys | 2-3 |
{loadposition ads}
Zat. Hoofdklasse B
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
23-04-2011 | Montfoort | – | XerxesDZB | 0-1 |
23-04-2011 | DTS’35 | – | Heerjansdam | 1-2 |
23-04-2011 | RVVH | – | Nieuw-Lekkerland | 2-2 |
23-04-2011 | Kozakken Boys | – | LRC | 1-3 |
23-04-2011 | ASWH | – | Rijsoord | 5-1 |
23-04-2011 | Kloetinge | – | GVVV | 1-5 |
23-04-2011 | Zwaluwen | – | NSC | 8-0 |
25-04-2011 | NSC | – | LRC | 3-1 |
25-04-2011 | GVVV | – | XerxesDZB | 2-1 |
Zat. 1ste klasse B
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
23-04-2011 | Spijkenisse | – | Deltasport | 4-2 |
23-04-2011 | Alexandria’66 | – | Nootdorp | 1-0 |
23-04-2011 | TOGR | – | Heinenoord | 3-1 |
23-04-2011 | Strijen | – | Sportlust´46 | 1-3 |
23-04-2011 | Smitshoek | – | Rijnvogels | 2-1 |
23-04-2011 | FC ’s Gravenzande | – | DSO | 3-5 |
23-04-2011 | BVCB | – | DOTO | 1-2 |
25-04-2011 | ’s Gravenzande | – | Alexandria’66 | 2-1 |
25-04-2011 | Deltasport | – | DOTO | 2-0 |
25-04-2011 | Nootdorp | – | DSO | 0-2 |
25-04-2011 | Spijkenisse | – | Sportlust’46 | 1-3 |
25-04-2011 | Strijen | – | Smitshoek | 3-4 |
{loadposition ads}
Zat. 2de klasse C
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
23-04-2011 | LYRA | – | DSVP | 1-0 |
23-04-2011 | SVC’08 | – | RAS | 2-0 |
23-04-2011 | Oegstgeest | – | DUNO | 0-2 |
23-04-2011 | Roodenburg | – | Zevenhoven | 1-2 |
23-04-2011 | GHC | – | Soccer Boys | 1-0 |
23-04-2011 | Forum Sport | – | Haaglandia | 4-1 |
23-04-2011 | Polanen | – | RCL | 0-1 |
25-04-2011 | Oegstgeest | – | GHC | 0-3 |
25-04-2011 | Roodenburg | – | Polanen | 5-3 |
Zat. 2de Klasse D
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
23-04-2011 | SHO | – | Leonidas | 1-2 |
23-04-2011 | NSVV | – | Maense | 7-1 |
23-04-2011 | Excelsior P. | – | Zuidland | 0-3 |
23-04-2011 | ’s Gravendeel | – | Gouda | 0-3 |
23-04-2011 | NBSVV | – | VVOR | 3-1 |
23-04-2011 | PPSC | – | Rozenburg | 0-2 |
23-04-2011 | MVV’27 | – | CWO | 3-2 |
25-04-2011 | ’s Gravendeel | – | PPSC | 0-1 |
25-04-2011 | MVV’27 | – | Gouda | 1-1 |
25-04-2011 | SHO | – | VVOR | 2-2 |
25-04-2011 | Leonidas | – | Rozenburg | 1-4 |
{loadposition ads}
Zat. 3de Klasse B
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
23-04-2011 | Moerkapelle | – | Rijnmond HS | 2-2 |
23-04-2011 | CION | – | Victoria’04 | 2-0 |
23-04-2011 | Zuiderpark | – | Bolnes | 1-2 |
23-04-2011 | Schoonhoven | – | Spirit | 0-3 |
23-04-2011 | Lombardijen | – | SVDPW | 6-0 |
23-04-2011 | Zestienhoven | – | Berkel | 1-1 |
23-04-2011 | IJvv Zwervers | – | Oude Maas | 0-4 |
25-04-2011 | CION | – | Zestienhoven | 0-0 |
25-04-2011 | Moerkapelle | – | Oude Maas | 0-1 |
25-04-2011 | Berkel | – | Victoria’04 | 3-1 |
25-04-2011 | SVDPW | – | Bolnes | 0-3 |
Zat. 3de Klasse D
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
23-04-2011 | Voorne | – | Oud-Beijerland | 1-3 |
23-04-2011 | Rhoon | – | Piershil | 3-1 |
23-04-2011 | Den Bommel | – | GOZ | 3-1 |
23-04-2011 | WFB | – | Stellendam | 2-2 |
23-04-2011 | SNS | – | Binnenmaas | 0-1 |
23-04-2011 | Simonshaven | – | SSS | 2-1 |
23-04-2011 | Botlek | – | Hellevoetsluis | 0-1 |
25-04-2011 | SNS | – | Oud-Beijerland | 1-2 |
25-04-2011 | SSS | – | Binnenmaas | 0-0 |
25-04-2011 | Simonshaven | – | Rhoon | 0-7 |
25-04-2011 | Voorne | – | Stellendam | 3-3 |
Zat. 4de klasse B
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
23-04-2011 | Aarlanderveen | – | Oudewater | 2-5 |
23-04-2011 | Hermandad | – | Perkouw | 1-2 |
23-04-2011 | Rijnstreek | – | Zwammerdam | 2-3 |
23-04-2011 | Siveo’60 | – | Schiebroek | 1-0 |
23-04-2011 | DCV | – | Sportief | 2-2 |
23-04-2011 | Linschoten | – | SDV | 4-0 |
23-04-2011 | Rohda’76 | – | SPV’81 | 6-0 |
25-04-2011 | Oudewater | Perkouw | 0-6 | |
25-04-2011 | SPV’81 | Schiebroek’94 | 0-3 | |
25-04-2011 | Linschoten | Hermandad | 5-4 |
Zat. 4de Klasse D
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
23-04-2011 | GGK | – | VVK’68 | 0-3 |
23-04-2011 | Real Parbo | – | CVV-Mercurius | 1-4 |
23-04-2011 | Hargasport | – | TransvaliaZW | 1-2 |
23-04-2011 | RFC 2000 | – | DVO’32 | 0-3 |
23-04-2011 | DEHMusschen | – | HBSS | 7-1 |
23-04-2011 | Neptunus | – | WCR | 5-5 |
23-04-2011 | Poortugaal | – | Egelantier Boys | 2-0 |
25-04-2011 | DEHMusschen | – | VVK’68 | 0-1 |
25-04-2011 | Hargasport | – | GGK | 0-3 |
25-04-2011 | HBSS | – | DVO’32 | 2-4 |
25-04-2011 | WCR | – | TransvaliaZW | 0-0 |
Zat. 4de Klasse E
Datum | Thuis | Uit | ||
---|---|---|---|---|
23-04-2011 | Vlotbrug | – | OFB | 8-1 |
23-04-2011 | ZBVH | – | Zwartewaal | 3-2 |
23-04-2011 | Herkingen’55 | – | Zinkwegse Boys | 1-1 |
23-04-2011 | Goudsw. Boys | – | Melissant | 1-1 |
23-04-2011 | Rockanje | – | DVV’09 | 1-2 |
23-04-2011 | Bernisse | – | DJS | 2-1 |
25-04-2011 | DVV’09 | – | Zinkwegse Boys | 2-5 |
25-04-2011 | Herkingen55 | – | Rockanje | 0-6 |
25-04-2011 | OFB | – | DJS | 3-3 |