Wat de laatste weken al gevreesd werd is bewaarheid geworden. Ondanks het acceptabele spel in de afgelopen wedstrijden moeten de mannen van Richard den ouden zich op gaan maken voor de nacompetitie om zich op het 3e klasse niveau te kunnen handhaven.
Richard den Ouden had deze middag Dave v.d. Hoeven op de goal gezet in verband met een blessure van vaste keeper Martijn Krediet, als linkerspits werd Martijn Eschmeyer opgesteld door een blessure van Victor Bloemhof. Verder was Dennis Roos nog afwezig vanwege een schorsing.
Het verhaal wordt eentonig, ook deze middag weer onnodig verlies tegen één van de vooraanstaande ploegen uit 3D. Al na 4 minuten keek GOZ tegen een achterstand aan, Johno Bakker van Den Bommel soleerde veel te gemakkelijk door de verdediging van GOZ en liet Dave v.d. Hoeven in de verre hoek kansloos, 1-
Na rust nam GOZ vol overtuiging het initiatief en werd Den Bommel met de rug tegen de muur gezet. GOZ kreeg verschillend mogelijkheden om de, op dat moment terechte, voorsprong te pakken. O.a. in de 52e minuut waarbij de goed spelende Martijn Eschmeyer een aanval opzet over links en de bal via Jeroen de Ruiter bij Gerben de Winter komt, zijn kansrijke inzet wordt door een verdediger van Den Bommel geblokt. Kort daarna een vergelijkbare actie waarbij het harde schot van Gerben rakelings naast gaat. Den Bommel wist daar weinig tegenover te zetten, een vrije trap in de 64e minuut die net naast gaat was het tot dan toe enige wapenfeit deze 2e helft. Juist op het moment de vriend en vijand verwachte dat GOZ de voorsprong zou gaan pakken komt Den Bommel op 2-
Pure pech voor de mannen van Richard den Ouden die de laatste weken regelmatig met dit soort ongelukkige situaties hebben te dealen. Na dit doelpunt was de angel uit het spel van GOZ en werd Den Bommel weer sterker. In de 76e minuut was er nog een schitterende redding van Dave v.d. Hoeven die gestrekt naar de hoek moest om erger voor GOZ te voorkomen. De inval sluitpost van GOZ speelde een goeie wedstrijd maar maakte in de 87e minuut wel een fout toen zijn uittrap in de voeten van de attent reagerende Johno Bakker kwam. Deze bedacht zich geen moment en zijn uithaal zorgde voor de uiteindelijke 3-1 eindstand. De wedstrijd was toen al gespeeld en GOZ had zich al neergelegd bij het feit dan nacompetitie nodig zal zijn om derdeklasser te blijven.
De komende wedstrijden tegen WFB (thuis) en SNS (uit) zal het team moeten benutten om het zelfvertrouwen op te krikken. Ook bij Den Bommel heeft GOZ weer laten zien dat het qua spelniveau thuis hoort in de 3e klasse. De GOZ selectie moet er vertrouwen in hebben dat dit in de nacompetitie tegen 4e klasse teams omgezet kan worden in overwinningen.
Opstelling GOZ: Dave v.d. Hoeven, Arnold Coppens, Leo de Jong, Mathijs de Winter, Tim de Ridder, Tim Roos, Peter Quik, Yorn de Vries (Esra Bosnie), Jeroen de Ruiter, Gerben de Winter, Martijn Eschmeyer.
{loadposition ads}